Jump to content
Българският форум за музиканти

Premier Powerforce Stage 22 Rock Kit Black-W


Recommended Posts

http://www.musicworld.bg/bg/m_1670000/i_36674/PREMIER_POWERFORCE_STAGE_22_ROCK_KIT_BLACK_W.html

 

Какво мислите за тези барабани ? реших да ги взема и с останалите пари някакви чинели..

 

Някой пробвал ли ги е ? Дали ще звучат по-добре от едни амати и тактон да речем?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Естествено, че е по добре от амати и тактон.Първо това са чисто нови барабани и ти ще си първият собственик.Също така ако им сложиш хубави кожи, спокойно можеш да си свириш по клубове и да изкараш доста приличен звук.Не че съм върл противник на амати и тактон( и аз съм започнал с тия марки),но това са барабани които са над 30 години, с отвратително скапан хардуер.

Редактирано от evans
  • Like 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Естествено, че е по добре от амати и тактон.Първо това са чисто нови барабани и ти ще си първият собственик.Също така ако им сложиш хубави кожи, спокойно можеш да си свириш по клубове и да изкараш доста приличен звук.Не че съм върл противник на амати и тактон( и аз съм започнал с тия марки),но това са барабани които са над 30 години, с отвратително скапан хардуер.

 

Абсолютно!!!

  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма да са цвете, нито ще се настройват като истински, но ще са на светлинни години пред изброените от теб реликви на соц. времената. :)

Предвиди и поне бойни кожи в скоро време (ако имаш възможност), разликата ще е огромна!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако става дума за рок/метъл, мога да препоръчам следните бойни кожи на марката Remo:

Bass - Powerstroke 3

Toms - Emperor Clear

Snare - Controlled Sound Black Dot On Bottom

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си взех такива и съм доволен от тях ! Материалът им е липа - по добър е от тополата на другите ниски класове на марковите барабани - и като смениш кожите дават много добър звук оригиналните им са много дебели аналог на пинстрайп но по-твърди и на мен лично не ми звучаха с тях но е въпрос на вкус. После им сложих единични Амбасасдор коутед и ми прозвучаха много добре а сега и им взех и комплект Емперор та с тях най-добре ми звучат но в крайна сметка е въпрос на вкус. На касата кожите стават звучат що годе прилично. Хардуерът също е добър. Общо взето за нови барабани са най-доброто за тези пари - то май други на такава цена не знам можеш ли да намериш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз притежавам 20 инчовата версия от тази седмица и мога да кажа изключително добри неща за барабаните (хардуеъра не съм го разпечатвал и няма да го сторя, но пък на снимки изглежда по-добър от дърветата дори). Много красиви, макар да мразя адски много черния цвят. Бих казал най-доброто на пазара в ценовия клас до 800 лева. Динакорд за пореден път изкъртиха де що дограми имаше (дори и буквално може да се приеме, че касата вади глас).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е,много благодаря! явно ще се поръчва! :)

 

аз съм се спрял на кожа за каса Evans EMAD , понеже звучи много пиково , а и на стария амати комплект си бях с такава и звука беше много як!

 

Относно кожите,имах Evans G1 ... просто отвратителни кожи.. нищо не излиза отчетливо.. Най-добрите за сега на които съм свирил са Remo pinstripe , но мисля да пробвам и Remo emperor clear

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имах възможността да видя и пробвам тези барабани. Не са кой-знае какво, но опредлено си заслужават парите. За тази сума не би трябвало човек да се замисля. Опредлено най-добрата оферта на пазара в последните месеци. Що се отнася до кожите - зависи от стила, който ще се свири, както и от личните предпочитания за звук на всеки барабанист. Оригиналните кожи, с които се продават, не са никак лоши и с хубава настройка звучат много добре. Аз лично не си купих този сет, защото предпочитам томове 12" и 13" пред 10" и 12" (а двата предлагани комплекта се различават само по касата), а и защото изпитвам някакъв странен сантимент към моите старички и не много качествени SONOR Force 507. Ако нямаш барабани и не си се решил още - не се колебай!

Всичко това е лично мое мнение и не искам да ангажирам никого с него!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам само да споделя с вас моето разочарование от

Premier Powerforce Stage 22 Rock Kit Black-W

 

 

Още на 1-вия ден ми се счупи стойката за соло барабана и да не ви разправям от какъв нищожен материал е направена! Отделно когато слагах нова кожа на соло барабана,ключетета опираха в обръча докато се завинтват и то ставаше много трудно! Другото което е,че 12-ка тома и флор тома адски трудно се настройват.... единственото звучащо нещо от тези барабани е 10-ка томчето... Преди имах много запазени аматита и да ви кажа звучаха много по-добре!

 

Взех си и кожи Remo Emperor , но ........ ! Искам и само да добавя,че аз имам опит и мога да настройвам барабани.. просто 480 лв. на вятъра

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз съм със същия сет човек и съм много доволен дори и без да сменям кожи и т.н. и си настройх и 10 и 12 и 14 томове без никакви проблеми (е може би с 12та има малко зор, но все пак и аз съм доста начинаещ) нищо не ми се е чупило до този момент а ги блъскам без никакъв компромис хахаха...Според мен си попаднал на кофти бройка, защото за сет който струва 480лв. едва ли вкарват кой знае какъв куолити контрол :drummer: и може би е до късмет на какво ще попаднеш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да не мислиш,че ще ми обърнат внимание за това нещо.. а и как ще докажа,че не съм счупил нарочно стойката? :) както и да е... ще ги продам за 150-200 лв. и ще ми е обица на ухото!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.