Jump to content
Българският форум за музиканти

Squier Bullet Strat запитване ?


Recommended Posts

Здравейте искам да попитам няколко много важни неща за Squier Bullet Strat. Значи на скоро един човек, който знам, че разбира от китари и то със сигурност ми каза, че по-ефтините китари, който са от Китаи са направени от не добре изсъхнало дърво и до 5-6 месеца грифа ще се изкриви. Искам да попитам това вярно ли е и важи ли за Squier Bullet Strat? Също да попитам Squier каква марка e? И собствениците на Squier Bullet Strat имат ли някакъв проблем с китарите си? Благодаря предварително. :headbang:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Попринцип не би трябвало да има проблем с изкривяване освен ако не я е експлоатирал твоя приятел по неподходящ и особено брутален за китарата начин.

Колкото до дървото достатъчно изсъхнало си е.

Bullet Strat е модел. а самата марка "Squier" e дъщерна на Fender USA. Тоест евтината алтернатива на Fender.

Аз също имам Squier Strat но не съм имал пробс с дървото. само дето адаптерите са евтинки и шумни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пич, на никоя китара под 1000 лв дървото й не е било напълно изсъхнало кат са я праили...тя затва е толко пари....даже и моя Джаксън е правен от полу-сухо дърво (или поне така каза лютиера при който я носих..)

ама Скуайърите са засега май най-сполучливи от евтините китари...ЗИМАЙ,ама виж и Афинити серията...не са лоши и те - аз преди имах.. :metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пич, на никоя китара под 1000 лв дървото й не е било напълно изсъхнало кат са я праили...тя затва е толко пари....даже и моя Джаксън е правен от полу-сухо дърво (или поне така каза лютиера при който я носих..)

ама Скуайърите са засега май най-сполучливи от евтините китари...ЗИМАЙ,ама виж и Афинити серията...не са лоши и те - аз преди имах.. :metalist:

Що си я носил на лютиер да не си имал проблем с дървото? :metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам един Страт на Скуаър ,който си го взех за 450лв нов от РФ.Води се Стандарт Стратокастер.За Булета знам ,че има глава на Телекастър и тяло на Стратокастер(май така беше).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам един Страт на Скуаър ,който си го взех за 450лв нов от РФ.Води се Стандарт Стратокастер.За Булета знам ,че има глава на Телекастър и тяло на Стратокастер(май така беше).

@Phreaker не, че нещо искам да те засегна ама това какво общо има с темата? :metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам един Страт на Скуаър ,който си го взех за 450лв нов от РФ.Води се Стандарт Стратокастер.За Булета знам ,че има глава на Телекастър и тяло на Стратокастер(май така беше).

:metalist: кога си взел скуаер страт за 450 лева?нов такъв дето ти го описваш е 220 лева.а булет страт просто има малко по хубави адаптери от тези на афинити.ти виждал ли си булет страт и глава на телекастер?няма никаква прилика

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам един Страт на Скуаър ,който си го взех за 450лв нов от РФ.Води се Стандарт Стратокастер.За Булета знам ,че има глава на Телекастър и тяло на Стратокастер(май така беше).

head1.jpg

 

С такава глава ли ? Въй , това трябва да се види ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А защо просто не разгледате сайта със спецификациите : Squier Guitars By Fender

 

А за Bullet : Разгледайте тук ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

чета ви постовете и ме напушва смях......ама то не е смешно

няма да се изкриви, спокойно. 2 години блъсках една такава тояга и нямаше проблем. и сегашния и собственик също няма, тъй че зимай и не ги слушай 'големите' разбирачи

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:) кога си взел скуаер страт за 450 лева?нов такъв дето ти го описваш е 220 лева.

не си прав. Между аффинити серията за 220лв и стандарт за 450 има голяма разлика - като почнеш от дървата, качеството, минеш през тремолото и стигнеш до алнико адаптерите на стандарт-а. А булет е най-ниската серия на Скуиер - вижте сайта им ако не вярвате, Афинити се водят по-добри (лично не мога да кажа щот не съм свирил с булет)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Rockman, само да отбележа по темата - има и такова животно, въпреки, че не е Squier, а е някаква измишльотина на някой, който си е направил такава китара :)

 

bullet-final-full.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Rockman, само да отбележа по темата - има и такова животно, въпреки, че не е Squier, а е някаква измишльотина на някой, който си е направил такава китара :)

 

bullet-final-full.jpg

То има , ама точно скуер сефте чух , че има такъв ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.