Jump to content
Българският форум за музиканти

пак трессня


Recommended Posts

http://www.cmusicforum.com/pi/mietalmixlast2.MP3

 

смених програмата щот много ми хареса вградената симулация на комбо, обаче нещо омазан много ми се струва микса :wall: и все пак най-важното: как са китарите????????, естествено като звук, мютнал съм на места сола и инструменти да се чуе басът и барабаните, които не станаха добре, но всякаква помощ би ми била полезна ;) съвети, тва онова :lol:

 

Тенкс ;) и :bravo: не че ми е стила, ама на тва ме избива в последно време ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнам Братко,според мен китарките са щогоде,ама като цяло е слабо.Можеш да го поиграеш и ще стане добре!По десетобалната от мен имаш 5! :)

Успех!

 

:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за мнеието ;) и все пак кое по-точно не ти харесва, тука приятели с убави монитори викат само снеъра съм уцелил, другото е шит, небалансирано звучи :greenball:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз споделих така да се каже по Кю ;)

 

Ам Пешо кърти железобетон по принцип ама х'апаратурата си е х'апаратура. Иначе идея има в излишък :greenball:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам тресня ли е, ама нещо те е тряснало в главата ;)

 

Я да се стягаш :)

:wall: сигурно, я психично напрежения, я отказ за виза :greenball: ненам, шит некъв, некви жалки опитчета напоследък, безрезултатни

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе я я трийте тая тема, че се чувствам глупаво, плийз, нито си заслужава записа, нито това да се излагам кат кифладжия ;) ше се стегна и тва е, яяяяяяяя :greenball:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе, не е зле треснята... има си готина атмосфера (заради клавирките, вероятно, а и барабанките са някви таквиз)! Мен ме кефи! Вярно, че не е някво изпипано, ама нали за идеята става въпрос... и за китарките, всъщност! Ами... звука на ритъм китарата ме кефи как се е получил, поне на моментите с по-стегнат риф... иначе по едно време има нещо като разлагания (поне на мен на таквоз ми прилича), където се поомазва бая... :think: Може би като се до-понастрои тая "симулация на комбо" (и едно компресорче ли да се тури още, де да знам) ще зазвучи по-стегнато и няма да се омазва толкова на места! :greenball:

А ще споделиш ли от коя програмка си използвал тая "вградена симулация на комбо"?! :green:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

хмммммммм, чакай, чакай, ето нещо градивно, начи китарите мажат щото имат ефекти, демек да не ползвам ефекти, а да драсна чисто само симулацията на говорител, тъй ли

 

програмата е Семлитюд, дюд ::greenball:

 

едит: нема клавири само китари с ефекти

Редактирано от peshoy2k
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)
китарите мажат щото имат ефекти, демек да не ползвам ефекти, а да драсна чисто само симулацията на говорител, тъй ли

програмата е Семлитюд, дюд ::greenball:

едит: нема клавири само китари с ефекти

Е... нали все пак трябва да има дисторжънче, ривърбец малко и т.н. то съвсем без ефекти кво ще остане (освен ако на кубе симулацията си има всичко необходимо - драйв канал и т.н.)! :think: Не знам.. просто трябва да се повъртят малко настройките да се види дали ще излезе някъв як звук, без да маже.

А за програмката.. нямах предвид какъв е самия миксер, а каква е таз симулацията на кубе дето си използвал... някакъв плъг-ин ли е или си върви в комплект със Семплитюда?

И... как да няма клавирки, бре? Нямам предвид свирени, а програмирани - миди. Още отначало се включват заедно с ритъм китарата и стои като фонче (дори малко на хор блъска).. те са 4 тона, де, не е няква заигравка... Пък, де да знам, може и с китарата да си го правил - на една струнка с бая ревърб и дилей! :think:

Редактирано от icho7ryches
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

с пич шифтери, корус и фледжър стават тия клавири, продадох си клавиатурата иначе щях да ги свирна на нея, иначе комбо симулацията е в пакет само със Самплитюд-а :greenball:

 

ся го слушам на слушалки - мн е зле, мани

Редактирано от peshoy2k
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е... нали все пак трябва да има дисторжънче, ривърбец малко и т.н. то съвсем без ефекти кво ще остане

метъл + ритъм китара + ривърб = :) според мен

 

Също бих казал, че тази спикър симулация не е върха на сладоледа, lead китарата става, но ритъм китарата звучи като дисторжън педал плъгнат директно в картата. "Клавирите" също се пречкат на китарата. Има и един креш дето е прекалено силен.

 

Но според мен изобщо не трябва да се притесняваш толкова, сигурен съм, че на hi-fi колоните ти звучи доста по-добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.