Jump to content
Българският форум за музиканти

Geo & El Ninyo


Recommended Posts

  • Отговори 153
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Ами какво да ви кажа,колеги :metalist: чух някои от нещата на Коко...просто нямам думи. ;) Абсолютно професионална работа.Ако някой мре за фюжън задължително да ги чуе.На световно ниво са.

:headbang::headbang::metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доста интересно!Човече ти левичар ли си или просто са объркали панорамите при записа на барабаните?!................майтап!!!Добавете още инструменти и съвсем ще стане хит.Успех!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)
Здравейте,ето и моята версия, за саунда не отговорям,хич ме няма по домашните записи пък и свиря с кубе и не мога да го усиля-съседите ще ме пречукат.Не съм сигурен че така искате да си чуете парчето но за мен беше много забавно да посвиря в/у плейбека.

 

та който иска да чуе/http://media.putfile.com/forum-71

 

 

 

благодаря за слушането предварително

Geo,това ви е 4овека за диска ;) Ако ти не го искаш,аз ще го вербувам ;)

Редактирано от vihro
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Миии хора, за Кольо Цигулката само мога да правя ;););) Той и Диката са едни от китаристите на световно ниво!! И аз лично съм имал удоволствието да ги гледам на живо ;)

Редактирано от EmchoDT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Миии хора, за Кольо Цигулката само мога да правя ;););) Той и Диката са едни от китаристите на световно ниво!! И аз лично съм имал удоволствието да ги гледам на живо ;)

по полека че няма да спя таиъ нощ рииш.

 

мерси

 

а Диката е супер глава

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ОК,иде ред на Гео,Ел Ниньо и Ел Гринго Гранде :headbang: Най-накрая почивам днес и нахвърлях нещо грубо върхо джем-а на тези два момъка-много грубо и още по-груб микс :metalist:

 

Geo&El Ninyo & El Gringo Grande

 

 

Владо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси,братлета! ;) Гео,ВИСОК е думата,която ме описва най-добре ;)

 

Владо

Хааааааа Владоооооо, боцкаш точно в центъра където се намират нервните окончаниа на възхитата и удоволствието.

Страшно ме зарадва твоиа вариант. ;):dance::dance:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.