Jump to content
Българският форум за музиканти

Geo & El Ninyo


Recommended Posts

  • Отговори 153
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Крусейдъри,браво,бе ;) Какво е това пораженческо настроение? :)

Без такива.Всички варианти са трепач.Владо,не се ослушвай ;)

;):D:D:D:D:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Kolio! :) Радвам се, че има и такива хора във форума! Кажи нещо за себе си, недей да скромничиш, с кого свириш и къде? ;)

много мерси на всички,за одобрението.аз съм по принцип от Филибето,но от бая оттдавна се шмиткам по света и у нас,та съм позагубил контакти.когато съм си вкъщи свиря с разни дружки от махалата,с Тони барабаниста,Диката -той е известен като лютиер в форума,но свири супер яко бас и китара,Младенчо,Миро и тн,все стари другари.свирим предимно в кафенето до профсаюзниа. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

благодаря ви много за хубавите мнения,мога да го докарам по добре но нямах много време,колкото до диска нямам нищто против ако мислиш че може да се използва.

Пусни ми партията си в уейв формат на кюто.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

благодаря ви много  за хубавите мнения,мога да го докарам по добре но нямах много време,колкото до диска нямам нищто против ако мислиш че може да се използва.

Пусни ми партията си в уейв формат на кюто.

извинявай ама нищо не разбрах хич не разбирам от записи. какво е кю/icq ili qbase

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

благодаря ви много  за хубавите мнения,мога да го докарам по добре но нямах много време,колкото до диска нямам нищто против ако мислиш че може да се използва.

Пусни ми партията си в уейв формат на кюто.

извинявай ама нищо не разбрах хич не разбирам от записи. какво е кю/icq ili qbase

кю е icq.Имаш ли такова?Ако имаш дай номера,зада се свържем с теб. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много кефещо :)

 

Чакам с нетърпение да се сдобия с вторият диск от поредицата и се надявам, че и твоето изпълнение ще е там.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чакам с нетърпение да се сдобия с вторият диск от поредицата и се надявам, че и твоето изпълнение ще е там.

:) Благодаря за хубавите думи

 

нямах много работа днес и реших да се възползвам от факта че китарата кубето и разните му ефекти са още вън,/не се случва често пък и харесах саунда който се получи/и записах и едно солце в/у един луп който случайно открих в ехето на една програма.не блести с особена мъдрост/солото/,щото е само на един акорд а пък и лупа е самп 2такта,ама саунда не е лош като за домашните условиа в които записвам.

 

 

 

http://media.putfile.com/solce

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво бе човек свириш страхотно!!! :)

 

Много се радвам че има хора като теб,Delian,Nalbantov,Tocata и много,много други(да не забравяме разбира се и главните "виновници" Geo и el Ninyo)които свирят невероятно и заслужават уважение!!! :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.