Jump to content
Българският форум за музиканти

Guitar Framus


vsavakov

Recommended Posts

Ако е в добро състояние (за тези пари предполагам, че е втора ръка), абсолютно!

 

Фрамус са много добро качество като китари а цената е много ниска...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

sory no kompa niama kirilica

Форумът обаче си има! :headbang:

 

Иначе китарата, спрямо това, което видях по нета за нея, изглежда добре, има интересен външен вид, а и до колкото прочетох свири яко! :happy: За тия пари, щом е и на старо даже, би трябвало да е с добра електроника, защото като гледам дори флойд не се предвижда, който реално доста вдига цената...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дори много добра. Тази оферта не трябва да я пропускаш. За допитване може да се свържеш със Сънчо, той май е горд притежател, а и аз съм пипал такава на няколко пъти и за парите за които ще я вземеш е невероятна ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)
Какво щте ми кажете  за FRAMUS  Diablo pro ?Струва ли си за 900 лв.

Взимай и бягай! :D

 

п.п. С тази снимка черпя колегата synchu! :greenball:

 

109210881072108410911089.jpg

Редактирано от edgecrusher
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Dragon и Cobra успяха за сравнително кратко време,да спечелят сериозно уважение(особено в USA),а Ruby Riot се превърна едва ли не в класика.

 

Относно посочената китара/цена - аз не бих се бавил!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Eми аз в последствие да я похваля китарката все пак де ;)

Страхотен инструмент. Цената е жива далавера. Грифа е малко странен, но като посвириш малко се свиква и започва дасе чувства много удобно. Тежък инструмент (тежи почти колкото ЛП да го е') с хубав акустичен звук и звънлив, но и плътен тон. Невероятна изработка и материали - графтек нът, Сеймър Дънкан адаптери, Уилкинсън тремоло овангкол гриф...абе култ! :) Аз съм мноо фен :)

Ся то всяка марка и модел си има и не толкова добри екземпляри, но от мойта съм много доволен!

 

@Денчо - данкс а лот :):greenball:;) :green:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 7 months later...

хмм, мене не ме кефи... Jackson Kelly е подобен модел и за мен той изглежда най-успешен от всичките опити... а пък за Фрамуса... и аз имам доста добро мнение но... единствения Фрамус който някога съм виждал може и да е същия ТЪМНОЗЕЛЕН Framus Diablo Pro който повече от 7-8 години се продаваше в един музикален магазин... първоначално за 1400 (май беше) и в последствие спадна до 700 (до колкото помня) китарката си е супер, но 900 май в тоя случай не особено голяма "далавера"

 

П.С. хмм, т'ва било нек'ва стара тема бе B)

Редактирано от SPAF`
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да темата е доста стара, но Китарата за тази цена е особено голяма далавера - просто марката не е известна в БГ, което беше причината за тези ниски цени. Цената на китарата дори и в Щатите е около 1000$ - и си ги заслужава отвсякъде. Изключително качествен инструмент...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.