Jump to content
Българският форум за музиканти

Gotthard - Remember It's Me...разплаках се...честно...


soundcraft

Recommended Posts

 

...чух Стийв Лий от Рая...

 

... и си налях още една(вече няколко...) водка...

Редактирано от soundcraft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:coolp: Приятна песен, не я бях слушал ... А сега на трезва глава можеш ли да си спомниш, коя по ред водка :cheers: те разплака? :greenball: Редактирано от Лими
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:coolp: Приятна песен, не я бях слушал ... А сега на трезва глава можеш ли да си спомниш, коя по ред водка :cheers: те разплака? :greenball:

... :no: не беше от водката ,аз тренирам редовно...и съм добър състезател...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер се радвам, че продължават. Но и много скърбя за Стиви - невероятен пич и певец беше. Нека почива в мир!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер група беше със Стиви!Гледах го на живо в Каварна ,много готин пич и много жалко как се случи точно с него тази трагедия!

Поклон! :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е хубавото на артиста - можеш да влезеш в сърцето на някого и никога да не го напуснеш.

Stivy Lee беше и остава в нашите сърца!

Откакто Slinky ми отвори очите за Gotthard, съм изтъркал всичко тяхно и за мен са енциклопедични музиканти. Браво, такава банда не трябваше да свърши така внезапно, както гениалният им певец.

Прави ми впечатление и доста сериозната приемственост между гласовете на Стиви и Ник. Или може би си въобразявам? Нямам търпение пак да дойдат наблизо :metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Прави ми впечатление и доста сериозната приемственост между гласовете на Стиви и Ник. Или може би си въобразявам?...

 

Не,не си въобразяваш.Именно това предизвика сълзите ми...Случи се така,че парчето чух съвсем случайно по едно немско радио.И понеже като теб съм извъртял всичко тяхно и ги разпознавам от четвъртинка нота - това ми подейства като парен чук...След това се заслушах в текста и направо настръхнах...Както спомена Лими по-горе,започнах да се съмнявам да не е от водките...Ама не беше от тях...Чак след това се зарових из нета и разбрах,че най-после имат нов вокал и продължават напред.Разбира се,никой никога няма да замени Стиви ,нито ще го измести от сърцата ни,но се надявам новака с достойнство да продължи започнатото.И като съдя от силното начало - това ще стане!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това парче е толкова съвършено,че чак ми стана лошо...Всичко си е на място,изправено,изгладено,издокарано...същинска боза!

Прослушах още няколко парчета,"Gotthard"да не излезе че съм неинформиран,ама не,мерси! Аз съм до тук.Ех,ако бях момиче,може би щях и да се разплача.......

 

П.П.Що се касае до стари и нови певци,топло препоръчвам новия албум на "Misfits".-"The Devil's rain".А,да, ЧНГ на всички!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Ха-ха :metalist: Трябва да има и квалифицирани мнения, все пак е въпрос на вкус - остава и някой да ни остави, да сме в неведение. Това не би било приятелски жест направо.

ЧНГ, колеги. Или УНГ, зависи кой какво е слушал, шмъркал или пял. А може и ДГД :greenball:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^То си е чисто мое мнение.Не ангажирам никого с него и нямам претенции да изкарвам никого от неведение.Или може би,не съм в групата която може да изразява собствено мнение!?Съжалявам че не се размазах от кеф(май трябваше).Следващият път ще си помисля добре,преди да изразя различно мнение.А бозата,си остава за винаги боза,независимо от нечие мнение... :metalist:

 

П.П.Какво означава УНГ и ДГД!? :metalist:

Редактирано от smak
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.