Jump to content
Българският форум за музиканти

Хаха вижте на какво се натъкнах


npace

Recommended Posts

http://www.ultimate-guitar.com/reviews/aco...fl650_fandango/

 

ще покоряваме световния пазар май ;):)

Да, интересно наистина.

Ти ли написа коментара отдолу под ревюто.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За кремона добро или нищо.:))..кой е започнал да свири с фендър или ибанец...еххх време висеше си един син ибанец в бившия фактор , ние си въздишахме, дойде Пепи от Киора и го купи....а пък веднъж на концерт като си включих тунингованата при бай Спас кремона в неговиа пиви бандит щях да умра от щастие...пък ако знаех и за какво служи пре-гейна....

Така че кремоната има своето място във времената когато китарите се наричаха фендъра на Пешо, гибсъна на Киро...и тн...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако се поразровите из форума ще видите, че Richie Kotzen отдавна има signature модел акустична китара Кремона (със скромната цена от $399).

 

Тъй като доста от хората тук не са чували за Richie Kotzen , препоръчвам ви да чуете албума който той прави с Greg Howe, казва се "Tilt".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако се поразровите из форума ще видите, че Richie Kotzen отдавна има signature модел акустична китара Кремона (със скромната цена от $399).

 

Тъй като доста от хората тук не са чували за Richie Kotzen , препоръчвам ви да чуете албума който той прави с Greg Howe, казва се "Tilt".

ъъъъ, албума ние мнооооо добре го знаеме :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е крайно време беше и нашите китари някой да ги забележи! ;) Но май наистина хубавите ги изнасят навън, а лошите остават в България... Та дори може и да не остават, не съм виждал нова Кремона наскоро... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако се поразровите из форума ще видите, че Richie Kotzen отдавна има signature модел акустична китара Кремона (със скромната цена от $399).

 

Тъй като доста от хората тук не са чували за Richie Kotzen , препоръчвам ви да чуете албума който той прави с Greg Howe, казва се "Tilt".

Амче чували сме го тоя младеж, пък и кремоната сме му я виждали ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

kremona.com

 

Продават предимно навън. Разгледах каталога-предлагат и различни пик-ъпи.

Контрабас 3/4 струва 2300 без ДДС...

 

Влад

 

п.п.

По-добре е да се подкрепят усилията на колегите лютиери да търсят пазар навън, а не да се фък-ат! Аз съм свирил на страхотна акустична китара от същата марка! Както и на много добър контрабас.

в.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма лошо,кво като е Кремона.Аз посвирвам редовно на кремонката си,тунингована разбира се.Струва ми се ,че вече произвеждат само акустични китари!Сигурен съм,че и българите могат да бъдат добри лютиери!!! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.