Jump to content
Българският форум за музиканти

Най-доброто в България


Zlatyio

Recommended Posts

Какво бихте си закупили ако разполагахте с неограничено количество пари от нашата родина :cheers: Разбирайте басове,усилватели,говорители ефекти......Аз специално съм останал с впечетлението че голям избор по родните магазини няма :cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за басове незнам тука няма голям избор по скоро бих си направил по поръ4ка....а за усилвателя най вероятно да е SWR от РФ този дето е главата със 4 те десетки и едната 15 ка отдолу...за ефекти да не говорим по принцип може да се намери някой босс за бас висок клас поизостанал отнякаде...уайрлес сигурно 6те е АКГ ....за друго не се се6там

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прав си, избор от оборудване за басисти в БГ няма. За басове е малко по-прилично, но за апаратури е някакъв ужас - предлагат се общо пет неща, 3 от които на една фирма, започваща с "B" :cheers:

Ако реша да харча пари бих пътувал до Турция (най-близко е) или до Германия - доста повече неща могат да се пипнат, видят и пробват, а това без проба не става.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе за турция не съм много сигурен 4е тука е рая на ментетата и продават световни марки на по ниски цени от интернетските.....странно нали..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може, моите впечатления са от една обиколка по муз. магазини в Истанбул преди 2 години, когато пипнах нелоши басове и апаратури. Цените, доколкото забелязах не са обявени, а ги преценяват спрямо клиента :cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цените, доколкото забелязах не са обявени, а ги преценяват спрямо клиента ;)

м даа

за това в турция ходете като прошляци и се пазарете като цигани :):D

 

Иначе аз не бих отказал на един алембик или тобайъс левичарски къстъм кат за мен примерно ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми не съм сигурен, ще е Musicman някакъв, обаче ще си го закупя от xxxx, най-вероятно.

и аз бих си взел Musicman, но също така ще си поръчам бас при някой лютиер, за оборудване - вероятно SWR глава, но за колона не знам, то ще трябва и преамп но бих предпочел да има повече разнообразие, за да се тества

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ако имах достатъчно парички бих си поръчал един фретлесец с три октави (!) :ph34r: може би петструнен (да си дрънкам) и примерно едно кубенце може фендерско B) , ама да се чуват достатъчно добре най-ниските тонове.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.