Jump to content
Българският форум за музиканти

Jackson SLXT


kissmyasthma

Recommended Posts

Ами, проблемът ми е че от година и половина съм "заел" един js32r от един приятел и реших че е време най-накрая да си купя свястна китара. Доста доволен съм от динкито като изключим неудобния болт-он нек, затова реших че ще е джаксън. Спрях се на slxt като компромис между качество и цена. Оказа се обаче, че в нито един магазин в София не можеш да пипнеш slxt. Изчетох каквото мога, но все пак се надявам на вас да ми дадете някакво впечатление от китарата. И най-вече - белият фретборд наистина ли е толкова грозен колкото изглежда на снимките?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така...първо да те предопредя ,че между Dinky и Soloist има разлика, Dinkу-то е по-малко по размер...второ, на снимката цветът е излязъл странно...иначе повече прилича на JS32R-a. Но какво те интересува ,какво мислят другите ,ти си тос елемент дето ще свири на нея! :cheers2:

Редактирано от bustard
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фретборда не е бял. А е от палисандър. Китарата е екстра. Най-важното и качество е, че е без болтове (нек-тру).

Тялото е от липа с кленови дъски като покритие. Гриф от клен, фретборд от палисандър.

И внимавай, да не те излъжат с модела. SLXT трябва да е с адаптери EMG-HZ. И да е без болтове.

Ако грифа е с болтове и е с бял фретборд значи говорил за DK2M. Която също не е лоша, но не е Soloist.

 

ПП: Линк - http://www.jacksongu...rtno=2916202503

Абаносовият фретборд си е гъзарийка. Изглежда по-добре, но Jackson го слагат само на по-скъпите си модели.

Редактирано от horsefucker
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.