Jump to content
Българският форум за музиканти

Кой разбира от звукови карти (pc)


Otveqn

Recommended Posts

Хахаха, вие направо ми разбихте мечтите  ;)

 

Все трябва да има по-евтин начин. Достатъчни ще са ми 4 канала - 2 стерео тоест. Става въпрос за елементарно документиране (дори не става дума за демо-записи) на репетиции. Просто искам да имам 4 канала по-отделно записани на пц-то и да ги обработвам и доизкусорявам до колкото мога, отколкото да правя всичко на пулта с неясната представа к`во аджеба ше се чува накрая.

 

Ше се търсят други начини значи (пуснал съм тото ) ;)

Повечето възможности ти ги казаха...ако не ти харесват има и компромисен вариант, в случай че не става дума за импровизации: записвате барабаните и после по тях и всичко останало един след друг. Ако не ви се занимава ... Delta-та май наистина е най-удачния вариант ..не че е по-добра от Emu-то, но няма нужда от ADAT

Точно за импровизации става дума, иначе щях да се оправя все някак.

Доста интересни неща прочетох, явно не е чак толкова невъзможно да се купи нещо маааллко по-добро. Това M-Audio Delta 1010LT ми изглежда перфектно разрешение на проблема.

За съжаление днес разбрах, че няма да ми подновят договора за наем на репетиционната, така че всичко си @@@@ майката и скоро май няма да ми трябва такава карта. Все пак благодаря безкрайно много на всички, тоя проблем отдавна ме човъркаше и сега нещата са ми доста по-ясни.

 

P.S. Ако някой дава приземно помоещение под наем в района на Лозенец-Софиа с цел правене на репетиционна да се обажда ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що бе, какво стана с вашта репетиционна? Да не са ви изгонили?

@Dark

Няма да ни поднови договора наемателя. То нали е мазе и е точно под него, та искал да кърти тавана и да си прави стълба до долу и да стане още една стая към апартамента - ходи го рАзбери....

 

И след 1 месец сме на улицата. Тоест групата е на улицата, аз си продължавам с класическата китара в къщи, но те няма каде да свирят вече. Ако чуеш няква оферта в района свиркай- до 100кинта на месец и поне до 10:00,по възможност 11 вечерта да мое да се свири (да се дига шум :metalist:)

 

Много хора ни казваха че сме луди да даваме по 100 кинта на месец, но просто местоположението беше повече от перфектно, за тва е толкова слабо че го губим мястото. Мое да се намери на друго място,много по-голяма, за по-малко пари, ама ше ни е много трудно придвижването.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май никой не се сеща за перфектното решение в този случай. Отговорът е цифров миксер с ФаъйрУайър изход. Мързи ме да търся, но ако не се лъжа 8 канален миксер на Алесис с ФайърУайър е около 300$ втора ръка в еБей. Цената е в пъти по-ниска от предлаганите от вас решения, а мисля, че ще върши повече от чудесна работа за гореописаните нуджи...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ся, виж имаше и един миксер на Алесис през файъруайър и го разкарай твоя направо, къде за 400 долара май беше ше имаш 6 или 8 трака не помня точно директно у ПЦ-то, даже тва ти е супер вариант ;)

:read: :dance::dance:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Леле, голяма съм гъба! А после се оправдавам пред жената "ами докато изчета ВСИЧКО във Форума и то..." :green:

 

Извинявай, Пешо! :dance:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.