Jump to content
Българският форум за музиканти

Готин трак за джем


kolio_k

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Човек включвай се по-рано че да не се хващам хич за китарата.Най-добре да не я използвам като чуя тебе,Кольо и още няколко съфорумци! :godbless::metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трака е супер за импровизацийки! Упражненията са много по-приятни като ги правя върху него. Май не е много правилно, но удоволствието се намества преди всичко.

 

За видеото на kolio_k - оставам без думи. Много вдъхновяващо!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вие тук си забивате най-добре! :metalist:

Няма да коментирам колегите, щото не съм разбирач на саунда, но майсторлъка се усеща! :virtuoz:

Никой не ме е канил, но някак си, се чувствам длъжен, да се включа в джема, въпреки, че съм с висока температура и ме гази някакъв грип. :wallbash:

От мене толкова! :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^Идеята ми беше да оставя записаната китара 2 идеи назад и после да наложа звука и от камерата (който е само китара - без бекинг). Но резултата беше много неприемлив и затова оставих така както е - не ми се занимаваше повече. Можеше и да е много по-добре, но каквото - такова. Начесахме си ръцете малко :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Данчо екстра е ман! :metalist: И аз се пробвах по същия начин да насложа звука от камерата леко под микса за да се чува уж звука от удара на перцето под струните...горе долу стана ама аз свирих през процесор за по-бързо - пробвай да драснеш другия път от контролната стая някой джем и сложи звука под микса да видим как ще стане :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Супер си е и записа ти и свирнятя, сега го чух!

 

Поздрави!

Редактирано от visiondann
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.