Jump to content
Българският форум за музиканти

Съвет за ел.китара


Isak Seung Hun

Recommended Posts

Моля ви който е по напеднал с китарите да ми предложи някой китара за 200-300 лв

и също и кубе.Ако ми предложите оферта ще съм ви благодарен.Но също и съвети искам и ако може наякой саит да

ми предложите за ел. китара.Начинаещ съм но свиря добре на класическа китара (от 6 месеца и няколко седмици).

Чувал съм че стаговете са блоклуци но това е друга тема. Може би някой Cort, Ibanez, Fender, Squier by Fender, Crafter.За тези марки знам че са добри, но ако греша.... Благодаря предварително.

МОЛЯ АКО НЯКОЙ ЩЕ ПИШЕ ЗА ИЗЛИШНА ТЕМА ДА НЕ ПИШЕ.

БЛАГОДАРЯ ! :metalist::rocker:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За 200-300 лева аз лично не знам да има Ibanez освен 2-ра ръка.Моя съвет е за тези пари да си купиш китара с фиксиран бридж(демек без тремоло),защото доста от евтините китари имта проблеми с тремолото и относно препоръчването,най-добре отиди в магазина и пробвай коя ще ти е най-удобна,При евтините инструменти е въпрос на късмет.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо пък трябва да е известна марка? Преди години ми изпадна един HARLEY BENTON от Германия за 300 лв. или 150 евро нова. Та китарата не беше никак зле за цената си. Звучеше прилично, имаше ФЛОЙД, който НЕ разстройваше само дето грифа беше малко дебеличък. Зависи и какъв стил музика ще свириш (какви са ти нуждите) Иначе до 300 кинта може и да се намери нещо прилично за начинаещ.

 

Ето ти: http://www.thomann.de/gb/harley_benton_hbms620tr_egitarre.htm

122 евро и 30 евро за доставка и имаш металска китара която не е лоша нова. Иначе изпадат 2-ра рака из форума хубави инструменти.

Редактирано от lyu_records
  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е необходимо да се плащат трийсет евро за доставка. Динакорд доставят безплатно от Томан.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.