Jump to content
Българският форум за музиканти

Съботен Блус Джем 2


shtur4o

Recommended Posts

Здравейте на всички,

 

След нечувания интерес към джема ми от миналата събота ( нула включвания, н-у-л-а :hysterical: ), се чувствам просто длъжен да пусна втори ;)

Този път е в по-бавно темпо, надявам се някой да му се прииска да се включи в едно банално и просто блусче.

 

Ето как го почувствах аз: Shtur4o Blues Am 4.mp3

 

Ето го бекинг тракчето: Jam Tracks-Am Slow Blues.mp3

 

Приятно джемене ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямам идея откъде ти е дошла темата на този блус,но страшно ме изкефи,супер яко блусче с много приятна китарка ,яяякооооооооооо!!!!!!!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Мерси много! Радвам се, че ти харесва. Китарката е пълна импровозация, на момента, то това му е хубавото на джема според мен.

А иначе бекинг-а си е стандартно три-акордно блусче.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво, Щурчо! :thumbs_up:

Просто блусче, като за мен!!! :slap:

Ето и моята съботна петминутка, макар и в неделя изсвирена.... :virtuoz:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Eeee ... браво! Супер, ето нещо изсвирено с чиста китарка.Много ми хареса :ok:

Аз моите идеи все ги чувам със солидно количество гейн.

 

Хайде де, какво става с другите? Много бих искал да чуя колеги, които винаги много съм ги харесвал как свирят блус - muzikantini, hillbilly и много други.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://soundcloud.com/old_shetarhand/jam

Яко тракче..... с няколко дни закъснение..... на съботното.... седнах да се разпиша и аз

It's the midnight special...

 

П.С. сички дай хард блусари ше ме прощават ма към края вече не се сдържах.....

 

Поздрави

 

Евгени

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Yeeesss... както имаше един израз ".... егати пауър-а..."

Точно присъщо за дружката на Винету ;) ....... браво , особено накрая настроението ескалира! Много яко! :)

 

Хайде колеги, това че е съботен джем, не означава само за събота. Важи от събота до събота ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде, айде..... чак много фалшиво не е ;)

На мен ми хареса, добро включване. :thumbup:

 

Един - два малки пасажа в интрото мноооого приличат на моето интро :whistle:

Нищо де, еднакъв добър вкус имаме :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сори за приликата ,не е умишлена :) Ама мен ме е яд че когато го въртя да ми влезе в главата, импровизациите понякой път се получават по добре,а като записвам и отвреме навреме спичам с тоновете,:) ама то нали за кеф е идеята на джема,и който колкото може :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А така ..... ;)

 

asparuh75 - затова винаги съм казвал - оставяйте първоначалните варианти. М*йната му на някой друг сдъвкан тон или фалш.После, при няколкократно изсвирване, най-хубавите фрази не могат да се повторят. А те, са най-важните и интересни за мен в един джем.Да ви чуя моментната идея и настроение.

 

Hillbilly - супер! Винаги съм се радвал как китарата ти създава впечатление, че е някак ... хаотична, а всъщност е много готина!

 

Колеги и приятели, много ми е драго като се получи дълга тема с много включвания. Като знам колко малко се свири тук...особено блус....мед ми капе.Браво на всички!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.