Jump to content
Българският форум за музиканти

шъфъл+блус+метал


Recommended Posts

тцъ, тцъ, като не ви харесва кажете, нема да се засегна толкова, колкото сума прочетени и 0 отговори, треснята не ми е в стила, още повече съм миксирал на хай-фай, тъ мнооо ли е зле ме интересува

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мерси :) не бе сериозно :greenball: пишете, колко му е, няма и две калории да изхабите :bravo: . Който мисли че не е добре да си каже, па за критика съм го пуснАл :read:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е бе човек... :greenball: звучи си много яко!!!Няма нещо дразнещо според мен... :think:

 

П.П.Фуса ми е малко силен ама това може би е въпрос на вкус!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е бе човек... :greenball: звучи си много яко!!!Няма нещо дразнещо според мен... :think:

 

П.П.Фуса ми е малко силен ама това може би е въпрос на вкус!

може от компресията да е излезнал, мда, а барабаните като програминг са набързо, ама биват ли или следващия път да се постарая повече. А касата малко сурова седи а? малко рязане да й направя :think: в смисъл, стилът е малко по-тежък.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кефи ме м'и'елодийката. Има много ала ЗиЗиТоп в таз тресня - което е култ :D

. :)

 

Звукът хм....

Абе като знам какво си пускал малко накриво ше ми доде да ти кажа че е супер, но общо взето бива :D Но не е на предишното ниво в никъв случай. Щом на слушалки го усещам. Кетарата мноо диджитъл емулейшън звучи ...(Гитар'ъб' или Ампли'тъп' ? )

 

Но важното е музиката в крайна сметка, а тя "рокс биг мф тайм" :D:):):D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

искаш критика

е сега потръквам ръцете и започвам

понеже ми хареса като цяло - ето какво според мен да промениш

интрото - предлагам ти да е по семпло

и например тая мелодия която се повтаря нататък - да я праснеш със слайд

опрости го

има овърлапване на китарни партии - опрости ги - дори може да намалиш интрото на 30 секунди -примерно

40 сек -бърза - част добре

следва бавна - тук пищящата китара не е достатъчна пищяща

(предполагам с бендове я свириш)

ритъм китарата е с по твърд зук - направи обратното

нека пищящите звуци да са като на граблива птица и да вцепеняват

 

накрая свършва внезапно на 3 минути точно - предполагам -не си донаправил края - прасни як финал - но не минавай 3,15-3,20 минути

 

много е важно как почваш и свършваш :)

и се обади да чея резултата - пиши на пм

че забравям да следя всичко в форума

а и смени името на парчето - не че е толкова важно

 

слушам го втори път

бързата част - определено кефи

писъците на бавната -звучат тънко и със синтезиран звук- искам пронизващ дебел натурален тон!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Йо-хо-хо, дебелио плътен тон ти го продадох :wall: и засега съм на Гитар-риг :), Мн ми харесаха коментарите, ама не разбрах барабаните дали въ кефят. Ми тва е набързо бре, а партиите по-прости не можах да ги измисля :) , ще преразгледам парцалчето и ще помисля, тва си е верно за тънкия и симулиран тон и за ритъм-соло твърдостта, тенкс :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Добре е, само китарите много си приличат като тон, и малко се замазва положението. Направи ги да са явно различни, така че да се вместват една в друга. Ритъма да е малко по-глух, така че да има място за по-солиращата китара(в която може да има 2-3 дБ по-малко високинад 4 кхц, и може ди малко повечко среди около 500-900 хц, по мой вкус, де). Иначе като баланс е доста добре.

Редактирано от Evtim Djerekarov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Йо-хо-хо, дебелио плътен тон ти го продадох :wall: и засега съм на Гитар-риг :), Мн ми харесаха коментарите, ама не разбрах барабаните дали въ кефят. Ми тва е набързо бре, а партиите по-прости не можах да ги измисля :) , ще преразгледам парцалчето и ще помисля, тва си е верно за тънкия и симулиран тон и за ритъм-соло твърдостта, тенкс :D

Waz up с H&K?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.