Jump to content
Българският форум за музиканти

Поправка


Recommended Posts

Здравейте,имам въпрос. Прецака ми се бас китарата behringer. Просто един път свирихме с групата и китарата ми отказа. Разглобявах я и май проблема е някакви скъсани жички ,но не съм сигурен. И въпроса ми е дали знаете някакъв сервиз за ел. бас китари ,където мога да я поправя? Мерси предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има цял раздел наречен "Изработка и ремонт". Първо, трябваше да пишеш там. Второ, ако разровиш въпросният раздел ще разбереш кой ще ти свърши работа в твоя град.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ОК, мен, прецакала се китарата. Какво й се прецака??? След като си я разглобил - да я беше снимал поне. За да се види какъв би могъл да е проблема....Дай повече информация.

Защото с това :

Разглобявах я и май проблема е някакви скъсани жички ,но не съм сигурен.

Не помагаш много. Както Свилен каза по - горе ,

смени батерията, ако има такава
, ако не е това, може самият кабел да е дефектирал, да сте го скъсали...Жаковете да са "отишли" / мъжкия или женския /? Знае ли се колко много неща могат да са причината...Така да се гадае от три написани реда - дори и Хорейшио не го може. :secret:

Край на проповедта и Лонг лийв Рок"н"Рол.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всеки средноквалифициран електрончик ще ти оправи проблема. Можеш да ползваш аудио, телевизионен или GSM севиз, както и някои (след запитване) компютърни. Дори по-светнат любител на електрониката на 15 години ще ти помогне.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.