Jump to content
Българският форум за музиканти

идейка


Recommended Posts

много е хубаво..... :D:D:D:) класическата е с пиезо ли е?...мноог готино звучи и идейката е супер....ако добавиш и щипка клавир за вкус

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Мммм, много симпатично. Наеш как се изкушавам да и боцна едно басче с твое позволение.. Ама някъде в понеделник ще стане..

Редактирано от ecmjazz
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)
Мммм, много симпатично. Наеш как се изкушавам да и боцна едно басче с твое позволение.. Ама някъде в понеделник ще стане..

super, боцни и ми го прати, аз после ще си оправя грешките :metalist:

Редактирано от peshoy2k
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много добро настроение си праснал... Ако ми остане време, ще се пробвам да прасна малко "фригийско" пиано отгоре :huh: Абе ти не каза какво стана - разпродаде всичко, а не ти дадоха виза ли?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Ох, ще се фригираме отвсякъде.. Тоя лад е толкова често употребяван под път и над път, че напоследък все се стремя да не му се отдавам, но в парчета като настоящото просто си стои добре и си те води все по-надълбоко и не мойш се спря.. Та ще лепна и аз едно басче, може да заформим некое парченце..

Редактирано от ecmjazz
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

епа да, отрезаха ме, ама без гадния печат, тъй че пиша на института и сбирам инфо :)

 

и да, разпродадох и ся не моем нищо да драснем, освен китара, глас и да пиша с мишката, което никога не съм правил и даже незнам как се праи. Абе живи и здрави да са хората, които облажиха и да си я ползват и да и се кефят и албуми да издават. Та така, дрънкам си тука :huh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Споко, аз преди да замина за чужбината разпродадох така всичко - компютри, пиано, кола и прочие, след това там си купих пиано и съвсем скоро след това се наложи да го продавам пак, обаче не успях, върнах се тук без нищо, чак след няколко месеца ми се продаде пианото там... Изобщо стават мизерии, но всичко е добре, когато завършва добре :cheers: Ама стига офтопици. Ако запиша нещо по парчето, пак ще се включа :cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хехе, мерси. Интересното е че като драсна нещо набързо се кефите въпреки грешките :think:, явно като го работя повече и го омазвам ли и аз незнам, натоварвам микса с повече инструменти, стягам ли се, компютаризирам ли се в смисъл куантайзвам :greenangel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хехе, мерси. Интересното е че като драсна нещо набързо се кефите въпреки грешките :think:, явно като го работя повече и го омазвам ли и аз незнам, натоварвам микса с повече инструменти, стягам ли се, компютаризирам ли се в смисъл куантайзвам :greenangel:

абсолютно. Това е трудното - ем да запазиш чувството и настроението, ем да звучи перфектно.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.