Jump to content
Българският форум за музиканти

Мини-конкурс за солови проекти


Recommended Posts

Вече съм в България и успях да сваля и останалите песни. Събраха се към 15. Няколко от песните не ми бяха пратени на mp3, писал съм отговор и ще чакам да бъдат изпратени. Към всички останали: остават 3 дни, не се колебайте

 

пропуснал съм да напиша facebook страницата на студиото: http://www.facebook.com/Soundlurker

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам едно предложение - да не се споменават имената на изпълнителите, нито форумните им такива, а само заглавията на парчетата - мисля, че ще е по-изненадващо накрая?

  • Like 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре тогава. Песните ще бъдат обявени само със заглавие, без автор, а авторите им ще бъдат приканени да не разкриват коя песен чия е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес и утре са последните дни за пращане на песен. Моля хората, които ми пратиха само линкове към soundcloud или youtube да пратят mp3, ако искат да участват в конкурса.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес имате последен шанс за пращане на песен. Също така, моля хората, които ми пратиха само линкове към soundcloud или youtube да пратят mp3, ако искат да участват в конкурса.

 

На изпратилите песен благодаря за участието, пожелавам ви успех!

Очаквайте темата за гласуване съвсем скоро :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.