Jump to content
Българският форум за музиканти

Колко страници Eмотиконки имаме?


знаете ли  

33 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

Отговорено (Редактирано)

Право речеш, не имот, а Емотиконка.

Има си хора, които знаят за какво става въпрос.

Ако този път болшинството познаят верния отговор, може би ще си получат иСканото/заслуженото. :D

По традиция, на 50тия глас ще си ходи анкетата.

 

едит: по дяволите, като пиша бързо съм много неграмотен...

Редактирано от MDFk
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми доколкото мога да броя от тези качени в бд-то казвам толкова:1,5-2 Ма аз за тва и повтарях 3-и клас 6 пъти щото така и не се научих да броя тъй че ми е простено и ако съм сбъркал :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:headbang: Туй нещо като куест ще дойде!

Аз, обаче явно съм познал... пък да видим накрая дали ще получим "иСканото/заслуженото"! :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако този път болшинството познаят верния отговор, може би ще си получат иСканото/заслуженото. :)

Айде, бе.. още само два гласа остават... че ми стана любопитно дали (и какво) печелим от цялата работа! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Номера е да ни пробва да види знаем ли или не знаем всъщност колко емотки имаме. Аз лично се сещам за няколко емотки които трябва да ги има. Например пляскащо се човече по главата или човече което да свири на клавишен инструмент мамка му... не е казано че при познали много хора тряя да се намитислагат 10 страници роман с икони. По дяволите има 2 икони за пиене, а нито една за клавишен... :greenball:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Отговорено (Редактирано)

Аз пък като гласувах под номер 26?!? Анкетата не си е отишла :wow:

 

Едит: И аз искам човече-пианист. :P

Редактирано от dorchester
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.