Jump to content
Българският форум за музиканти

Колко страници Eмотиконки имаме?


знаете ли  

33 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

Отговорено (Редактирано)

Въх, изпуснАх ви! :)

@NoSoul - за идеята на анкетата си точно в десятката. Но ако не бях писал мнение което показва че това на Vlex е правилно, нямаше да са такива резултатите, наистина малко хора знаят че броят им с маааалко уговорки е 2 страници.

Няма да има фермани с иконки, макс 10тина-15. И без това си имаме много, надявам се че след като си ги имате, няма да е напразно.

Макар че да ти кажа, може и да минем без иконка за пианист, имайки предвид че между пиано и пияно има много малко разлика - вие само за една буквали сте??? А и по аватара ти съдя че май 88 пръстовите:) имат страст към огнената вода, така че слагаш един пианист, едно А накрая и всички са щастливи...:)

 

@dorchester - анкетата не се затваря автоматично все пак. Трябва един с права като моите, за да и сложи катинара.

 

@Mefistofel - иконката е култ! За сега само това за нея...

 

А дали ще си получите обещаното - т.е. нови иконки не опира само до мен. Аз имах обещание което изпълних - да пусна нова анкета около месец след първата такава(предизвикана от мрънкане за нови иконки), която бе пълен провал - и съм убеден, че без малко и тази щеше да бъде такъв.

Но здраве да е!

Надявам се че ще има резултат(не мога да кажа кога, дори дали:) ) и че той ще ви хареса.

 

Заключ...

Редактирано от MDFk
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.