Jump to content
Българският форум за музиканти

Курсът на Брет Манинг


xperience2

Recommended Posts

здрасти.става въпрос за е-курсът-смятате ли, 4е е полезен за съвсем ама съвсем начиенащи,които си нямат хал хабер от пеене..ще пропееш ли след това?защото като чета отзивите-от магаре ставаш павароти...с една дума-може ли да замени истинските уроци?

Редактирано от xperience2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разбира се, че ставаш не Павароти, ами който си поискаш... смао не и себе си.

 

http://www.youtube.com/watch?v=61t2ySqyJRE&feature=related

 

НЕ-е-е-е хехе хехе бейбе-ей! :hooray:

Редактирано от hologram
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ мееееееее-еЕ-Е-Е бейбЕЕ вокална клизма :hysterical:

 

Не знам за курса на Брет Манинг, но мога да препоръчам онлайн уроците на Тони Харнел :thumbs_up: /Voice type: High Tenor

Range: (B♭1-)C♯2-B♭5/

 

Всичко, което се изисква от вас е:

 

* High-speed Internet

* iChat or Skype

* Webcam (optional)

* A headset/headphones and a microphone

* You must understand and speak English fluently to participate

 

Стъпка 1: E-mail thvocalcoach@yahoo.com и прикачете ваше mp3. Накратко обяснете защо искате да учите вокална техника при Tony. Please make your e-mail as short and informative as possible.

 

Стъпка 2: Fees, payment method and schedule will be attached with his reply.

 

Само за сериозни кандидати, моля. Tony приема за обучение малко хора онлайн.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Курсът на Брет Манинг аз съм го препоръчвал на мои колежки, но само частта за стил. Аз лично съм минавал всиччки упражнения по стил няколко пъти отначало докрай.

 

Той е в две части едната за стил, другата за техника. За съвсем начинаещ според мен няма как да стане, защото как правилно се диша, взима позиция и други основни неща се постига само с учител. От друга страна, в частта за стил се въвеждат някои основни понятия и се работи върху мелизми и др. по един напълно съвременен начин.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За кой курс точно говориш защото има 3 серии негови. Първата е Singing success най-голяма 12 диска. Втората е Mastering vibrato и 3тата Мastering mix

За начинаещи е подходяща първата серия.Има малко рисунки обяснения на някои понятия в пеенето, с които може да се запознаеш. Да чуеш някои основни упражнения и да се опиташ да разбереш кое какво e. Най-грубо за себе си съм разделил хората на 3 според способностите им да възпроизвеждат мелодии: 5% много глухи-почти е невъзможно да възпроизведат мелодия от няколко тона, 5% много талантливи които лесно възпроизвеждат и по завързана мелодия и други едни 90% които са в златната среда.

Според мен е добре да се запознаеш с първия диск да се помъчиш да разбереш за какво става въпрос и да отидеш при някой да те чуе. За да видиш каде се намираш.Ако си от 5те % глухи - такъв е живота пееш си под душа. Ако си от 90-те преценяваш дали си готов да отделяш време и средства за това. 5те % много талантливи не го разглеждаме, защото и ти а и аз не сме от тях.

Пеенето се учи цял живот и да си мислиш, че от това ще пропееш ... забрави. Аз пея повече от 15г. и не мога да кажа, че съм пропял.

Ако имаш повече въпроси може да ми пишеш на скайп maugly_extreme

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

става въпрос за е-курсът

Доколкото разбирам човекът пита за онлайн обучение/скайп уроци с Брет или някой от работещите с него, рекламирани на сайта му, а не за самоучителите.

 

xperience2, скайп уроците не са по-малко "истински" от другите уроци :).

Разбира се, в случая, за да извлечеш максимална полза от общуването с някой от тези преподаватели трябва да владееш свободно английски.

Сигурна съм, че няма да има проблем да обучават начинаещи, стига да са платежоспособни.

Дали ще "пропееш" обаче съвсем не зависи само от преподавателя или програмата, по която те обучава.

Ако си от София защо не се свържеш с Caruso за 1 to 1 наистина?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всъщност питах за самоучителя-12-те диска и т.н.Според ревютата няма начин да не пропееш с този курс...аз го намерих в интернет,но нещо не ми вдъхва доверие

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всъщност питах за самоучителя-12-те диска и т.н.Според ревютата няма начин да не пропееш с този курс...аз го намерих в интернет,но нещо не ми вдъхва доверие

Прав си, самият курс не е лош, но рекламните лозунги, как всеки пропявал, добавял по няколко октави дипазон и др. са меко казано заблуждаващи. Иди при учител, самоучителят е добър за домашни занимания, самообразоване и справки, т.е. може да е само съпровождащ заниманията ти с педагог.

Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всъщност питах за самоучителя-12-те диска и т.н.Според ревютата няма начин да не пропееш с този курс...аз го намерих в интернет,но нещо не ми вдъхва доверие

 

:surprise: :surprise: :surprise:

Не знам на колко години си, но поведението ти е адски неуважително. Не можеш да зададеш конкретно въпроса си - добре. Знам за какво точно питаш и ди давам точен отговор. Получаваш изчерпателни отговори и по други варианти на твоя въпрос.

След което на ТЕБ не ти вдъхва доверие...

Ти потърсили поне в тоя форум на български език какво има написано за пеенето или просто имаш свободно време през лятната ваканция ???!!!

Това е тотално неуважение и към труда на хората постарали се да оставят нещо ценно тук и към труда на Брет...!!!

Повече незнам какво да напиша... :surprise:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.