Jump to content
Българският форум за музиканти

Dream Theater - Metropolis


manowar168

Recommended Posts

Един кавър, който завърших преди няколко часа :)

http://www.4shared.com/video/YD_P09zs/Metropolis_Drum_Cover.html

Страхотна песен на Dream Theater ! :P

 

Приятно гледане

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Именно. Не просто пресъздадено парчето, а емоцията!

Евала пич!!!

Редактирано от Portnoy_fan
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По принцип не гледам дръм кавъри на каквито и да е песни, но

твоят е страхотен. Първо мислех само да му метна едно око с цел да се посмея на поредния жалък опит за свирене на това парче, но го изгледах до края и останах много доволен.

А емоцията най си проличава в края на инструменталната част, където го изкара като истински лайв :recourse:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво, много труд си положил поне да я разучиш, иначе като техника си си барабанист, няма спор по това. Изглеждаш на не повече от 18 г. затова изпълнението, което показваш е невероятно... или съвсем нормално, предвид колко много и все повече пичове под 20-22 г. свирят като изоглавени и записват навсякъде в интеренет. В банда свириш ли, нека чуем нещо от авторската ви музика, ако имаш банда и имате авторски, разбира се. Любопитно ще е да се чуе! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами на 15 съм :) Имам група да - Division One, в раздел авторска музика има една песен '' Rock Tonight'' там може да се чуе :) Имам и Траш група Dizexist, но все още не сме записвали нищо :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ да, норамално. Явно си фен. Аз на 15 се опитвах да изкарам нещо от ръчно правен фус, сцепена каса Амати и чинел, не е смешно, капак от тенджера. За соло-барабнче използвах едно дайре с махнати зилове. Достъпа до апаратура е голяма благодат и дава резултати, особено при хора с хъс, както си ти.

 

Успех и тепърва има да свириш още много. Не намерих бандат ави, но няма значение. С такъв барабанист все ще измислите нещо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.