Jump to content
Българският форум за музиканти

Група Arx


Recommended Posts

Здравейте,колеги! Искаме да ви представим 2 песни ,които са пилотни на този етап за предстоящ албум,над който работим усилено в момента. Ще се радваме да споделите вашите мнения и да бъдете максимално обективни и конструктивни в оценките си! Предварително благодарим за вниманието! :)

Ето и линк към двете парчета :

 

http://soundcloud.co...garia-1/track-1

 

http://soundcloud.co...ulgaria-1/track

 

Arx

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Песните са яки, но наистина стилово остарели. Мен лично вокалът не ми харесва много много.... Относно микс можем да поспорим, че е на ниво...Меко казано е ужасен звукът.

 

Като цяло песните са много яки. Падам си по такава музика. Желая ви спорна работа. Успех.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Китарите са интересни (макар и с твърде много ривърб за мен) както и цялата композиция. Вокалите са това , което го карат да звучи ретро (малко между ФСБ и Ахат). Определено си заслужаваше слушането за мен!

 

Успех!

Редактирано от Stivy_k
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво момчета!!!

Песните са супер!

Ползвайте като темплейт за всички песни звука на /особено баланса и звука на барабаните/:

 

Епилог!

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами при положение, че Ахат не са направили нищо от толкова години, може да ви послушат вас за идеи :).

Липсва ми обем на барабаните, може би са твърде орязани честотно на първото парче, на второто - солчето ми звучи твърде дебело на фона на целия останал микс.

Иначе имате и нотки на звученето на последния албум на Слаш.

Успех и :thumbup: !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодарим ви за отзивите и мненията,колеги! Всяко от тях е изключително ценно и полезно за нас и работата ни в бъдеще. Нанесохме някои корекции в микса на парчето "Епилог" и постнахме на мястото на стария линк,коригирания вариант.

Успех на всички в музикалните и всякакви там начинания!! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Второто ми допадна много :bravo:

 

Първото също не е лошо, но китарките са ми малко резливи и правят саунда по-ретро. Може би с малко повечко баси ще се оправят... :ok:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Голямо БРАВО! Адмирации и за това, че текстовете ви са смислени и на български - много добре си пасват с музиката, стилът, пеенето на вокалиста, много ми хареса! "Епилог" :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.