Jump to content
Българският форум за музиканти

К'во кубе за 600 кинта?


AFTER-THE-RAIN

Recommended Posts

  • Отговори 87
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

някой ползвал ли го е тоз Hughes and Kettner по горе че ми е интересен ???

- При тоя човек Балев колко ще излезе една 50 вата лапма ?

Конкретно този модел не съм срещал,но "Hughes&Kettner" са доста реномирана фирма и определено може да се каже,че продуктите им допринасят за това!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Такааа...... Кажете някоя музикална къща в БГ която да продава Peavey. Май пак ще си купувам Peavey. Само дето си продадох старото да се е**. Предлагат ми и вариант LINE 6 ама не за SPIDER II ами за TONE PORT(който м/у другото е адска луда машнка). Самоче аз искам натуралния звук от говорител и кабинет. Дето се казва "Да ти (си) имам проблемите" :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Такааа...... Кажете някоя музикална къща в БГ която да продава Peavey. Май пак ще си купувам Peavey.

Peavey ги разпространяваха ProTechnica(Dynacord),но вече не ги доставят.Ако има нещо останало в магазините им из страната,би могъл да избираш,но няма да могат да ти внесат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2-3 дни бях в магазина на Dynacord и имаха в наличност някакво Peavey 212( не помня модела точно , а и не питах за цена, защото ходих за друго всъщност ...)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2-3 дни бях в магазина на Dynacord и имаха в наличност някакво Peavey 212( не помня модела точно , а и не питах за цена, защото ходих за друго всъщност ...)

това сериозно ли е???? Peavey 212 нещо си......... ако е така го грабвам на мига. Само трябва първо да си замъкна задника до Спфия

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега звънях в Динакорд и от там казаха че нямат никакви Peavey-та и че не искали да работят повече с тях да ги е** :):):) Що??? :););)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Баси това пък е ебаси и изцепката!

Точно в събота го гледах това комбо в магазина им на Патриарх Евтимий.

Верно че всичко друго в магазина откъм усилватели беше на Behringer ама не съм чак толкова кьор че да не разпозная Peavey... :)

Редактирано от edgecrusher
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тва мойто си е чиста каръкщина.Продавам Peavey за да си купя беринджър който не става и за слушане на музика и ся пак ще търся да купя Peavey. Вече почвам да се отчайвам :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

яко си се прецакал, изобщо кой ти втълпи да си купуваш берингер...

 

не знам дали динакорд работят с Peavey или не, но оня ден освен няква подрастваща чалгаджийка и нейния застаряващ "спонсор" забелязах и 2 Peavey-та, не съм ги оглеждал за модели и цени, но определено бяха Peavey

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега звънях в Динакорд и от там казаха че нямат никакви Peavey-та и че не искали да работят повече с тях да ги е**    Що???   

 

Ами не се учудвам, защото още преди година-две се оплакваха от трудна комуникация и доставки от тях, според мен не Динакорд ами Пиви не искат да работят с България щото явно не им пука за дребните продажби тук и няма смисъл за тях. Между другото и от Proel много се оплакват че не си спазват и те сроковете на доставка, Италиянците по принцип са несериозни за бизнес това и от други сфери го знам...така че нищо чудно скоро и там да има инфекции. Така че купувайте хубави кабели и жакове докато има. :):)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.