Jump to content
Българският форум за музиканти

Guitar Brothers...


EAmechaniX

Recommended Posts

Здравейте, драги начинаещи китаристи!

 

Някои от вас предполагам помнят предишната томбола. По същият начин ще се разиграе и сега.

Записвате се в темата и във Вторник вечерта на 5 ти ЮЛИ с помощта на скрипт ще разджуркам имената на участниците.

В сряда китарата вече ще е в ръцете на Еконт, които ще закарат инструмента до дома на новия собственик. :thumbup: Транспорта ще се поеме от печелившия!

Нека да участват само тези, които нямат ЕЛЕКТРИЧЕСКА китара, искат да свирят на такава китара и са до 16 години.

 

 

Нека пишат само тези, които искат да участват! Запишете годините в профила си!

Хора, които са се регистрирали специално за да участват в томболата, няма да участват!

Не пълнете темата с хвалби - ще бъдат изтрити!

Също така не ми пишете лични съобщения - пишете тук ако искате да участвате!

 

Искам да благодаря на Вяра Иванова, която специално донесе тази китара за Guitar Brothers, за подаряване. Без нея тази тема нямаше да се случи! :godbless:

 

Сменил съм струните с Gibson Brite Wires 9-46, които по принцип бяха приготвени за една друга китара, която трябваше да се подари още преди 2 години и които бях нарочил точно за тази цел, но тъй като това не се случи, ги сложих на тази красавица. Китарката е много хубава и страшно ми хареса, след като я сетъпнах. :thumbs_up:

 

Етоя я и нея ...

 

50462683618654688541309428762YVVikAjULtJ9dPwt5PZR.JPG

75317802916222006181309428797uYA3llMuoZUiNRFRQaJB.JPG

1451442542116233368213094288101BjnRJE4UjQjpZKCEvDv.JPG

 

 

ПОЖЕЛАВАМ НА ВСИЧКИ КЪСМЕТ В ТОМБОЛАТА !

Редактирано от EAmechaniX
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разчиствам от глъчката в темата, защото тя ще попречи на преглеждането на крайния резултат и може да има пропуски, а не е това целта. Моля благодарности и похвали на ЛС към Краси, Вяра и всеки, който е дал по нещо от себе си във връзка с този прекрасен подарък. Прочувствени коментари от типа - Вкъщи сме 32 деца, аз съм най-малкото!, не натежават при избора, защото той е чрез скрипт, а не от комисия. Просто попълнете следния шаблон:

 

Години:

Потребителско име:

Местожителство: ГРАД, но не и адрес, защото това е лична информация, която не ни трябва, но ще бъде уточнена само с този, който спечели китарата. Все пак трябва да му бъде изпратена. ;)

 

По този начин ще имам нагледно натрупаната информация.

 

Поздрави,

Вик

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Години:16

Потребителско Име:Тhrashed

Град:София

 

Имам акустична китара и много ми се свири на електрическа, но кинти .. НЯМА ... :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Молба към модераторите!

Моля, потребителите KirkHammett и Rock and roll all night, да бъдат премахнати от томболата, тъй като са се регистрирали след пускането на тази тема!

 

Нещо ми изчезна по-предния пост...

Към китарата подарявам книжка на Металика с ноти и таблатури, и калъф за нея!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Потребител Tuomas и Rock and roll all night са един и същ човек. Наказвам Tuomas с 20 дни почивка, а другият профил ще бъде баннат за вечни времена. В такива теми гледам изкъсо нещата и проверявам доста подробно потребителите повреме и преди да бъде теглена томболата. Тарикатеенето сами си вадете изводи до какво довежда!

 

П.П. Краси, извини ме, че съм тръкнал коментара ти в бързината. Пак съм спал докато модерирам. Върнах го в стройните редици на темата.

 

Поздрави,

Виктор

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Сори, че създавам работа на модерацията, но съм поел ангажимент, който смятам да спазя, освен ако не ми спрат тока. :icon_shithappens:

Благодаря ти, Викторе, че наглеждаш и модерираш темичката! :cheers2:

 

Все още никой не е успял да ме 'убеди', че няма ел.китара, няма и възможност да си купи. Ще ми се някак инструмента да попадне в ръцете на някой, който ще я ползва по предназначение, а ако му омръзне - обратно в Guitar Brothers... :girl_witch:

Ако не получа необходимата 'аргументация' (кандидатите в томболата не е необходимо нищо да правят, а само да се записват!!) съм склонен да увелича срока.

Редактирано от EAmechaniX
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За пореден път ще помоля учтиво да не се публикуват прочувствени речи за финансово състояние към момента. Всичко е автоматизирано със скрипт, а той няма много емоции, освен в момент, в който има проблеми с кода.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.