Jump to content
Българският форум за музиканти

Онлайн магазини за хубави струни


delmaro

Recommended Posts

Здравейте момчета,

 

от доста време насам свиря все с гадни струни щото тука в региона където живея(Русе) не може да се открие нещо друго освен stagg,dunlop и мнооооого много рядко дадарио и то естествено не в дебелината, която търся. Търсих в интернет Ernie ball да ги пробвам(четох в една тема, доста ги хвалите както и Elixir-a ), но ненамерих да се предлагат някаде онлайн.

 

Kaжете някой такъв сайт. В тези, които търсих има само дадарио, дънлоп и някви други измислени-неинтересни марки.

 

Благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Говори с @Baby Thomas ... съгражданин ти е, па ше ти просветне!

 

Герги

 

П.П. : Цецо, ако четеш подхвани момчето :)

Редактирано от Георги Тотев
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Говори с @Baby Thomas ... съгражданин ти е, па ше ти просветне!

 

Герги

 

П.П. : Цецо, ако четеш подхвани момчето :)

Аз съм купувал от @Baby Thomas но доколкото знам вече не се занимава с търговия и си ги купувам директно от Англия. От този сайт www.ebay.co.uk си избираш струните, гледаш продавача да е от Англия а не от Америка или Хонг Конг. Ако продавача е от Англия струните ще ти дойдат в пощенския клон като малка пратка. Ако е от Америка или Хонг Конг, т.е. извън Европейския Съюз е доставчика ще ти дойдат в митницата!

 

Продават 3 комплекта струни "в едно" така спестяваш транспорт който е по 4 лева от Англия до България. Аз засега съм се ориентирал към Диин Маркли които не се продават в България, но в Ибей ги има под път и над път!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^Досега всички джунджурии (и някакви дрехи), които приятелката ми си е поръчвала от Хонг Конг, са й идвали в пощата, защото са пратени като "малък пакет". Предстои да видим и какво ще стане с 2 поръчки от САЩ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^Досега всички джунджурии (и някакви дрехи), които приятелката ми си е поръчвала от Хонг Конг, са й идвали в пощата, защото са пратени като "малък пакет". Предстои да видим и какво ще стане с 2 поръчки от САЩ.

Ми съвсем пресен пример - пратих китарен процесор до България, вчера е пристигнал и в момента е в пощенския клон на Шумен... Кви митници, кви 5 лева :greenball: Не знаете ли че всяко чудо е за 3 дни, особено в България.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Русе има два музикални магазина, където има и струни: Форте Мюзик и МЦ Икономов. Адресите им ги има на сайтовете на фирмите.

Ernie Ball не знам дали има, но Еликсир има в Икономов и е на вече относително приятната цена от 24 лева. Имат и Дънлоп.

Във Форте има Дърварио, Ротосаунд, Стагг, за други не съм сигурен.

През нета можеш да поръчаш от MusicWorld.bg или RockShock.eu, както и откъдето се сетиш през нета. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Току-що поръчах от http://www.stringmail.co.uk/

Безплатна доставка за поръчки над £10.00. То с тия Еликсири - трудно ще го докараш под тази сума :D

 

Ш' са оплача като дойдат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Благодаря на всички,

 

а за еликсирите ще видя в икономов, колкото до дънлоп не съм казал, че са лоши сруни (даже 2 пъти си купувах от тях и бях доста приятено изненадан) просто не се спогаждат с китарата ми щото са low tension и за да се свири приемливо тря вдигам екшъна повечко. Взех си вчера едни ротосаунд 9-46 от dynacord в Русе.... има разлика от Stagg-а :D не ми се мисли за ърни или еликсир.

 

edit: Сега се сетих като ходих ми предлагаха и SIT американски струни... заслужава ли си да ги пробвам и тях?

Редактирано от delmaro
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мисля, че трябва да мислим в посока изплащане на даден консуматив! Ако не свири на китарата си, каквито и струни да сложи ще му се "изплатят" във времето. Вече съм изразил мнение, че това с какви струни ще свириш си е личен избор и евентуално финансова възможност /Еликсир/. А иначе колегата вече има изградена представа, но се интересува от къде да си ги купи. Пожелавам успех и удоволствие от свиренето! Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Току-що поръчах от http://www.stringmail.co.uk/

Безплатна доставка за поръчки над £10.00. То с тия Еликсири - трудно ще го докараш под тази сума :D

 

Ш' са оплача като дойдат.

 

ейййй!

както сменям струни веднъж на година, тоя сайт ще ми дойде дюшеш :) благодарско :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Току-що поръчах от http://www.stringmail.co.uk/

Безплатна доставка за поръчки над £10.00. То с тия Еликсири - трудно ще го докараш под тази сума :D

 

Ш' са оплача като дойдат.

 

Пристигнаха вчера. По-малко от седмица :)

Всичко е 6. Пак ще пазарувам от там и препоръчвам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.