Jump to content
Българският форум за музиканти

Защо поста ми бе изтрит?!


Recommended Posts

Привет!

 

Тъй като аз изтрих коментара ще дам леееко обяснение защо така се случи. Това е раздел за самопредставяне, не за рекламиране. Тук се очаква хората да напишат какви са, защо са тук, какво ги вълнува, а и е хубавко да спазят шаблона за целта. Вие не направихте нищо от казаните от мен неща по-горе, а ударихте една силова реклама на радиото, което стриймвате онлайн. Дискриминацията е дума, която всеки тълкува спрямо ситуацията, в която е попаднал когато е безсилен. Тук тази дума не е точна. По-скоро е спазване на ред. Ако искате да рекламирате радиото си, свържете се с администрацията на форума на лично съобщение и ще получите тарифите за реклама в този форум. Ако занапред желаете да останете част от форума, ще се радваме да следвате стриктно правилата, които не са непосилни за спазване. Нападателен тон от този тип няма да мине, а ще породи затвърждаване на мнението ни, че просто сте се регистрирал, за да рекламирате радиото си, което не е част от идеята на това онлайн общество.

 

Поздрави,

Игнат

  • Like 3
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.