Jump to content
Българският форум за музиканти

Траш "машинка"


go6o0802

Recommended Posts

Колкото и да не ми се ще да го казвам, Jackson KV не е за всеки! На мен ми е удобна, защото е голяма и има баланс.

Има една китара ,която е за всеки стил.Само една, това е Gibson Les Paul. Всеки стил има поне по един китарист с такава!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко може да се каже,НО В КРАЙНА СМЕТКА ПАК СИ СВИРИМ С ТАЗИ КИТАРА КОЯТО ИМАМЕ,и стила който харесваме.

Големите имат средства за як гиг,свирят си стила който са избрали и звука който са решили че им допада.Едва ли се напъват да свирят кавъри на различни групи, и да търсят звученето на самата група.По този повод винаги дискусиите по тези въпроси са винаги субективни,всъщност виждаме вкуса и предпочитанията на самият участник.Или както са казали:- "На вкус и на цвет,таварищи нет"! :cheers2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съгласен съм с вас но все пак бях попитал кой е най-подходящият вид китара за Траш...някак не ми се вижда гот да излезна на сцена с един стратокасър или лес пол и да почна да свиря нещо от рода на Slayer (само пример давам)

Преди се занимавах сериозно през 90те но започнах ново занимание обаче след 10 години еднообразна работа ми омръзна и смятам пак да започна с музика да се занимавам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ На Андреас Кисер от Сепултура не му е неудобно да свири със Страт.

Но ако предпочиташ стрели, експлоръри или други начупени форми, такива китари предлагат

Jackson, ESP (LTD),B.C.Rich, Dean и др.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бе ти като искаш по външен вид я избирай, аз бих я избрал да е удобна и качествена и да си ме кефи. Всеки с приоритетите си, де... :whistle:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

go6o0802 -Пусни си клип на траш метал група и виж какви китари ползват,и си потърси подобна,поне да приличаш на тяхнитенали затова си им фен. :virtuoz::music336::punk_guitar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.