Jump to content
Българският форум за музиканти

Относно неграмотното писане


Recommended Posts

Отговорено (Редактирано)

BLAHBLAHBLAH

 

:cheers2:

П.П: Моля колегите да проверят отново и за пунктуацията!

.!.

 

Цъкайте минуси колкото искате, не ми пука. Регнах се тук за да потърся информация за мое хоби, но страшната комплексарщина в този форум ме отблъсна още преди да стигна и 20 мнения...

То за това музиката в България е на такова ниво... Каквито музикантите, такава и музиката. Казуса за мен е приключен.

Редактирано от Doomguy_
  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 47
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

...

Първо, никой не ти е казвал, че "трябва" да правиш нещо. Предложиха ти да обосновеш мнението си, т.е. един вид да спазиш някаква етика в комуникацията.

Второ, ако смяташ, че липсата на езикова култура се равнява на това да си "тъп", потърси в това изречение някоя трибуквена дума и се характеризирай сам с нея, да не си амортизирам клавиатурата излишно.

Трето, диалектите са показателни за културното ни богатство, за историческия обхват на понятията "български земи" и "български народ", но въпреки това от тази гледна точка си свободен да ги мразиш.

Четвърто - залагам си топките, че правоговорът ти е далеч от перфектен(дори като гледам какво си написал, че "мразиш", мога да гарантирам и как говориш, но...), така че давай по-леко със страстите, ще оплюеш камерата.

 

За едно си прав - "когато се стига до крайности вече е тъпо"; пример - втората част на поста ти.

 

 

поздрави

 

\/

 

 

пп Моля, като сте решили да пишете дори "български" грешно, пишете го само веднъж, че останалите да могат да решат, че е неволна грешка, и да ви вземат насериозно

  • Like 4
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Doomguy_, нямам идея защо, но точно такова поведение очаквах от теб още преди да се бях обърнал към теб. Ако след всичкото това, което изписа в тази тема не си си дал сметка, че тук сме седнали да си почешем езиците и да напишем няколко коментара с пунктуационни и граматически грешки, защото ни е болно някой да седне и да пише на балгарзки, просто май наистина не ти е мястото тук! Не ми отговаряй, защото едвам се държа да не ти пратя акаунта в почивка дори след малкото, което написа тук. Май наистина си беше по-добре да си цъкаш минусите и аз да си подозирам що за човек си.

 

Темата отиде в ужасен оффтопик и това води до съответния момент със затварянето й. Говорили сме го с месеци това. Има и цяла тема, която обсъжда именно тази неграмотност, но без резултат.

  • Like 6
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.