Jump to content
Българският форум за музиканти

Jackson въпрос?


Recommended Posts

Страшни критерии направо добре се посмях. Да питам само адаптерите и флойда не може ли да са сменени от първия собственик ? Хич не виждам кво ви пречат инлейте мойте са същите пък джаксъна ми хич не е от ввтините. Аз за менте джаксън не съм и чувал, реплики колкото искаш, но менте на китара за 1000 лв. малко вероятно. Така, че стига с тез свободни съчинения. Всички все разбирачи пък ни един не е пипал китарата, оставете го този гугъл да си почини.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Да питам само адаптерите и флойда не може ли да са сменени от първия собственик ?

Доколкото авторът знае, когато я е купувал, не.

 

...пък ни един не е пипал китарата...

И ти не си. ;)

Бихме се радвали, ако се присъединиш към това разследване!

Редактирано от Lord Shredulous
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доколкото виждам китарата няма инлей на 24-то прагче. Собственикът знае, че предишния собственик не ги е сменял, а доколкото си спомням той също не е първи собственик.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Опа,извинявай за инлея, гледах пак онова JDR... Мале този Джаксън ни победи всички. :wallbash:

Редактирано от Lord Shredulous
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всъшност не знам какво сте го зачовъркали въпроса китарата си е истински джаксън, просто някой части са сменени, и цената която и иска пича е под цената на най-ниския клас джаксън в магазина, всичко си е супер. За мене важно как звучи не кво точно е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Mисля, че грифа и тялото са от различни модели. За грифа съм почти 100% сигурен, че е DX10D. Което ще рече около 2004 - 5 най-рано.

Тялото може да е от редица модели. Но все едно това е без значение. Дори да е сглобена китарата, ако частите са автентични те боли к**а.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Eddie Van Halen си е сглобил китара с евтино тяло и евтин гриф (общо за 130 долара), купени от Charvel, връзвайки само един хъмбъкър, защото просто не е знаел как да си върже и трите адаптера. Всички знаем какво е направил с тази китара, така че не виждам защо този Jackson (хибриден явно) да не свири добре.

Редактирано от Slav
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А никой не обръща внимание на тази нек-тру красавица -

 

http://forum.muzikant.org/index.php?/topic/104172-idhiaeaaai-aae-eeoadha-oaudhae-eaaen

 

Jacki трепач, не мога да повярвам, че още никой не я е пожелал на тази цена.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страшни критерии направо добре се посмях. Да питам само адаптерите и флойда не може ли да са сменени от първия собственик ? Хич не виждам кво ви пречат инлейте мойте са същите пък джаксъна ми хич не е от ввтините. Аз за менте джаксън не съм и чувал, реплики колкото искаш, но менте на китара за 1000 лв. малко вероятно. Така, че стига с тез свободни съчинения. Всички все разбирачи пък ни един не е пипал китарата, оставете го този гугъл да си почини.

 

Що не смекчиш тона малко?

Трябваше ли да съживиш перфектно умираща си тема, само за да кажеш да я оставим на мира? И то без да добавиш каквото и да е по самата нея.

Това, че ТИ не си чувал за Джаксън менте, не означава, че ги няма. Аз не съм чувал за Китай, но май го има...

Зачовъркали сме въпроса, защото собственикът ни помоли да го зачовъркаме. Ако се върнеш до първия пост в темата и се пробваш да го прочетеш, може и да ти стане ясно.

Никой не го интересува как звучи китарата - въпросът беше - какъв модел е/Джаксън ли е изобщо?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.