Jump to content
Българският форум за музиканти

Оригинален Фендер или не


zzchris

Recommended Posts

Здавейте,според вас този Фендер дали е менте или оригинален,зашото цената е рекалено ниска

http://www.sweetwater.com/guitargallery/electric/custom/sMX10287165/

  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

^ Дефинирай понятието "оригинален"!!! @musicman ти отговори!

 

Герги

Редактирано от Георги Тотев
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Младеж, цената е в долари американски и е нормално да има подобни цени и промоции в Щатите!

Този Фендер като тръгне насам и стигне в нашего магазина ще бъде 1000-1200лв-кое те тревожи?Още ли смяташ , че е евтин?

Оригинален означава , че ще бъде произведен в завод на Фендер Мексико,ако е китайско/менте/ ще струва 150-200$ максимум тоягата.Не , че ги няма ...

  • Like 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

^^^ Корпорация Фендер произвежда електрическите си китари в няколко завода. Ако не бъркам, в момента имат заводи в Щатите, Мексико и Япония. Та както колегата по-горе е споменал, този Фендер е произведен в завода в Мексико през 2010-та година. За това може да се съди по първите две букви и цифри от серийния номер: MX10287165

Редактирано от TheKhan
  • Like 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^Баце,откога ямболии станаха шопи? -

 

Група:

Members

Мнения:

20

Регистр:

10-март 11

Gender:

Male

Location:

yambol

Инструмент:

rythm guitar

..

Американски Фендър от Корона Калифорния не пада под 1000$ евтините модели,то и мексикото не са лоши,ама електрониката е керамична (поне на едно Теле,което имах преди),като му сложиш читави адаптери още 200-300 лв..

  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моят Фендер е такъф мексикански и го взех за 800 лв. и съм много доволен като истински Фендер е....смисал той си е истински не е фалшиф

  • Like 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

:offtopic-001: Щурчо нали знаеш ли форумната класика "с XP съм и пиша на фонетик докато гледам телевизия"

"здражейте имам китара фендер скуиер и се притесняжам дали е фал6ива за6тото ми казаха 4е е китайска и как да искарам звука на айрян мейдан:punk_guitar::punk_guitar::punk_guitar: "

 

Щях да пусна за първи април такава тема:D

 

 

По темата:

Fender American Deluxe Series> Fender Japanese Series>Fender Highway One>Fender Mexican Series>Squier Classic Vibe :rolleyes: Не казвам че Squier Classic Vibe са лоши инструменти , напротив много сполучлива серия са(особено 50s моделите), мексиканските Фендери ще са една идея по-добри от тази серия на Скуайер,

Редактирано от Lord Shredulous
  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.