Jump to content
Българският форум за музиканти

Монолог на един кмет


Recommended Posts

Евала на човека! Не казва нищо, което почти всеки нормален българин не си мисли на ум.

Предпочитам да ни управлява такъв прост, но честен и сърдечен човек, отколкото егоцентрични и корумпирани копия на холивудски герои.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Епа,доста истини казва,като изключим простеенето,по добре да се замислим какво казва,вместо да гледаме по телевизора некво курве с овчи поглед как ни набутва "водещи новини" :greenangel: по небългарските тв..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаха яко! "Ма тия буркани...такова сладко в евросъюза они не можат да напраят!" Много правилно! Долу ръцете от сладката, компотите, лютеницата, печените чушки и ракията!thumbs_up.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаха яко! "Ма тия буркани...такова сладко в евросъюза они не можат да напраят!" Много правилно! Долу ръцете от сладката, компотите, лютеницата, печените чушки и ракията!thumbs_up.gif

Тия,дето правеха такива екстри измреха или са на път,сега сме консуматорчета на скапани химии от големите вериги ..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като казахте за домашната продукция и законите, гледах вчера един репортаж от пазара в Хасково - възрастна женица изкарала зеленяш дворен да продава, казва пред камерата : За унучето, да дойде, да му сипа един лев да си има, пенсийката не стига, е тука днеска двайсе и пет стотинки съм изкарала... А екипът на телевизията отишъл с местни власти, които съставиха на бабата акт за нарушение на стойност 500 лв - нямала документи за произход на стоката. Репортерът драматично : Когато тя чу каква е глобата, се разплака. И бабенцето в кадър реве, та се къса, че няма отде да ги вземе тия пари ; сега я диря да й платя глобата, че ми е 'се пред очите...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На босия цървулите не могат да вземат,а и нашия народ ще продължава да си вари ракия,нали се беха пробвали да затварят казаните - аре сиктир бе,след като си пихме ракийка с кмета на едно градче в централна БГ на казана - няма как да стане това..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 weeks later...

Мдааа....имаме малка, но прекрасна държавица...за съжаление все по-малко хора го оценяват:((( Жалко е, че чужденците знаят повече за красивите кътчета на България отколкото много "родолюбци"...скоро бях в Родопите където е пълно с подобни чистосърдечни хора. Толкова много позитивизъм, толкова много сила...малки, отрудени хора, без претенциите на голямото Добрутро...а имат толкова повече в себе си от всички палячовци на жълтите павета...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

НИЕ ке им турим цапарагата! Не они на нас!
:hysterical:Не знам какво точно е "цапарага" , ама ке им я турим щом требе...
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Аз съм му фен на Коцев. С малки изключения това, което казва изобщо не е смешно, а тъжно и хората трябва да го чуят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.