Jump to content
Българският форум за музиканти

Магистърска програма по тонрежисура


Recommended Posts

Здравейте,

на 13 ти септемри 2011 г. ще се проведе събеседването с кандидатите за Магистърска ппрограма Мултимедийни музикални технологии - в Софийския университет, катедра Музика.

Както става ясно от миналогодишния ми анонс

http://www.muzikant.org/index.php?option=com_content&task=view&id=233&Itemid=1

 

Магистърска програма: Музикални и мултимедийни технологии - за завършили други специалности

 

Срок на обучение: 3 семестъра

 

Форма на обучение: задочна , платено обучение.

Кандидатстване и записване 20 август-10 септември,

Ръководител: доц. д-р Адриан Георгиев

справки и информация 0878929839,

и телефоните на Деканата на ФНПП – 9706 202 , 9706 203, 8720 893

e-mail: adriang@mail.bg

това е програма, за всички завършили успешно бакалавърска степен, и желаят да се занимават със звук и медии. Информация на сайта на Университета - www.uni-sofia.bg и www.fnpp.uni-sofia.bg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Допълнителен прием на 6-ти и 7-ми октомври, за завършващите тази година. Изпитът се състои в събеседване по предоставен медиен продукт.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

UP...

само за информация - увеличихме местата за прием - практически ще приемем до 20 души в програмата за неспециалисти, и 20 за завършили музикална специалност.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

А каква е семестриалната такса?

450 лв. за семестър, в зависимост от програмата - 2 или 3 семестъра задочно.

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересува ме програмата, планирам спонсорство за един човек да се обучи тази година, обаче, ми трябва малко допълнителна информация за седмичната заетост. Ориентировъчно, по колко уч.часа се взимат седмично и по кое време, тъй като кандидата за обучение е на работа от 8.30-17.30 всеки делничен ден и не може да идва през работното време. Има ли изискване към кандидатите за обучение за минимален успех от висшето образование? Какъв документ издавате в края на обучението, от номенклатурата на МОНМ ли е, може ли да се легализира и важи ли за работа извън бг? Благодаря предварително, поздрави!

 

добавка: сега видях, че водиш още един краткосрочен курс "Тонрежисура и виртуални студийни технологии", каква е таксата за обучение за него, евентуално какво препоръчваш като компетенции, кое е за предпочитане като обучение? Извинявай за многото въпроси, не съм в течение на този ресор от музикалната индустрия.

Редактирано от VALITCHY
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,

това е магистърска програма към специалност Музика в Софийския университет, и дипломата, с която се завършва си е тази, на СУ, и естествено че е по новите направления. А колкото до легализация - мисля, че не се налага, защото може да се издаде директно на английски език, поне така беше до преди EU. Програмата е задочна - занятията са петък, събота и неделя през няколко седмици.

Колкото до СДК курса - това е краткосрочен , двумесечен курс, занятията са всяка събота от 22 .10.2011.

За подробности може да се чуем на 0878929839 или мейл.

Поздрави!

Редактирано от VSTi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 10 months later...

За 2012 в магистърската програма за неспециалисти има ли обявен прием и до кога е срока за подаване на документите? Моят човек ходи да се записва, но му казаха от август.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

чак сега виждам поста....

Да, след 27ми август ще има прием по документи.... :metalist: успях да махна от условията събеседването.....не че е проблем, но са си излишни разходи, при положение , че рядко връщам кандидати за учене. С една дума - за програмата МУзикални и мултимедйни технологии ще приемам ПО ДОКУМЕНТИ :metalist::greenball::metalist::godbless:

 

Една новина в аванс - работим по проект за още една нова програма, или поне нова дисциплина - МЕДИЙНА КОМПОЗИЦИЯ ( всичко свързано с постпродукция)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

ЗА повече информация - сайта на Университета, или директно сайта на Факултета - http://fnpp.uni-sofia.bg/

Актуални семестриални такси - редовно обучение - 1200 лв на година, задочно - 900 лв., прием по документи от 27ми август до 5ти септември.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.