Jump to content
Българският форум за музиканти

Inxile Unofficial Demo


Recommended Posts

LOE , знам че ефекта не е лош.Тук е мястото да напрая няколко вметки

1во - бях с по-тънки струни и нямаше Пауър китарата - мажеше

2ро - с Рандал'а свирих,ама нз защо толко мноо пищи та не моа да я в карам в свестен тон без да барам тона на китарата (на записа е почти върнат докрай...)

пък и оня пич на мастеринг'а яко барал еквалайзера и затва има и толко високи...

в сряда живот и здраве ще запишем пак и пак ше ни чуете...

иначе 10х за комент'а  ;)

вземи си "тъкния" комплект на зак уайлд, дето 6-тата струна е .60

 

досега с толкова мощни струни не съм свирил, вярно малко зор иде особенно в началото, дане говорим че 2 седмици се бях наплашил да не ми прекършат грифа... на струните пише че са за стандартна настройка - демек Ми, аз съм на Си, и на флойда дръжката направо опря в тялото, целия флойд се обърна, че се наложи да му стягам пружините и т.н.

 

Ти си с фиксирано тремоло не би трябвало да имаш проблеми, освен може би че има опасност струните да ти строшат нът-а на грифа, ако е пластмасов, доста такива случаи има ;)

Редактирано от LOE
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

спокс,аз си зех 13ки- демек шестата е 0.56 и са перфектни.Марката е Д"адарио..само с такива свиря - мноо са яки:)

иначе наистина може да се спраска гриф в стандартна настройка,хехе

и аз съм в СИ,ама като реших че тая настройка ше използвам и носих китарата на "Доктор" да и барне ТРЪСС Род'а ...грифа ми е идеално прав сега,като си настроя китарата:)B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пробвай Еликсир и повече няма да помислиш за Д'Аддарио :)

 

Саунда е кофти, но мисля, че вината е в миксинга, а не толкова в настройките на ефект/АМР. Всъщност не може да се прецени, защото микса е гаден... B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Д'Аддарио имат страшно добър звук и издържат така учудващо дълго време, но пък техния комплект идва много на китарата..

 

Тия за които горовя пъртивте три са нормално тънки - 1 струна е .09 - демек стандартно, и до трета са в границите на нормалното, и от там нататък стават въжета... демек стават и за сола, което не може да се каже за комплекти чиито първи струни почват от .13... бая съм свирил с такива преди да мина на тези...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.