Jump to content
Българският форум за музиканти

Бутони за футсуич


Recommended Posts

колеги някой от вас може ли да ме насочи къде в кой магазин (може и онлайн но да е в България) да търся бутони за футсуич от тея металните превключващи или задържащи...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз пуснах една тема, ама на - никой не я закачи за важна и потъна.

принципно такива има в елимекс - те имат 3 магазина във варна, последно гледах на селиолу имаше едноредови задържащи, следващите пъти, като ходих, имаше и двуредови, но всички бяха незадържащи - за да направиш байпас с такива, ще трябва да добавиш още малко чарколяк. на мен май скоро ще ми се налага...

иначе в сайта на елимекс (който в момента нещо не работи) има каталог, по който можеш да си поръчаш всичко и след няколко дни само отиваш да си го вземеш от магазина (доставката е безплатна), ама търсенето в каталога е ад.

Редактирано от Fallenblood
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доколкото знам (като съм търсил) в БГ читави няма, само тия кЕтайските от по 2 лева дето са. От един еБей шоп в ЮК взехме Алфа (задържащи и не) на изключително добра цена, а нямат НИЩО общо с тия пръдливите чайна майна... :thumbdown:

 

Ако все пак те интересува (писал си само за БГ понеже) ще потърся координатите на шопа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

и мен ме интересува - може да направим една групова поръчка и да разпределяме по градове (макар че в точно сега не бих имал възможност).

Редактирано от Fallenblood
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето ЛИНК. Ако си купи сам човек 2 суича няма да е евтинко, но с малко късмет партийно ще стане чудничко. Успех! :)

 

П.П. Това е задържащия модел, има и моментни от същия селер.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://cgi.ebay.co.uk/6-DPDT-Foot-Switch-Momentary-Stomp-Guitar-Effects-Pedal-/220419866008?pt=UK_Guitar_Accessories&hash=item33520c3d98

 

шипинга колкото Еконт от София..

 

 

Не се хвърляйте като невидяли на тия ключове. Преди време се прецака един такъв чисто нов. Факт е, че само 1 имам прецакан, а съм слагал към 10-15 на разни техники.

 

С две думи - за парите са си добри.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 9 months later...

http://www.musicworld.bg/bg/m_1770000/i_15052/Soundking_AL102.html

 

Не съм ги пробвал все още и нямам мнение за качеството им. Като купувам нещо от Динакорд ще взема няколко да ги разбичкам и разгледам подробно.... естествено ако някой не го направи преди мен и не постне снимки ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз вземам ключове "Алфа" от тез юнаци:

http://spiratronics....-momentary.html

Плаща се с пейпал или с директно с карта, доставката е 3 паунда. Цените са крайни (с ДДС)

Последния път дойдоха за 2 дни.

 

Едит: сега видях че въпроса беше за БГ. Тука просто няма читави.

Редактирано от KAE
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

благодаря и на двамата, този път си записвам в тефтера кое от къде се взема че след време да не пускам пак теми и запитвания...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може вече да е било споменавано, но относно ключовете от нашите магазини има два вида според пластмасата (независимо дали задържат или не):

 

1/ "Лъскава" черна пластмаса, прилича на бакелит, чуплива. Почти всички ключове от този вид са с пукнат корпус още в магазина. Пукнатините може да се видят лесно. Има единични бройки , които са наред.

2/ Матова пластмаса, мека. Тези са с по-добро качество от 1/ и са по-издържливи, но като цяло ако може избягвайте и двата вида, да не говорим, че зареждането е абсолютно безразборно и не се знае кога има задържащи и кога незадържащи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.