Jump to content
Българският форум за музиканти

Workshop-а на JoJo Mayer на 26.04. е от 16:00, а не от 18:00


Recommended Posts

Понеже някои колеги писаха 18:00 за начален час - да не стане объркване. Часът е 16:00. За справка:

http://www.sofialiveclub.com/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само да споделя след концерта на Nerve, че това е едно от най-добрите дръм лайв изпълнения, които съм виждал евър. :slap:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само да споделя след концерта на Nerve, че това е едно от най-добрите дръм лайв изпълнения, които съм виждал евър. :slap:

Предполагам неколкодневното мълчание по темата след събитието е резултат от всеобщото ни вцепенение. Имахме шанса да се догоснем до modern day genius. Дано да повлече крак и за другите големи.

 

Но ниските честоти ми бяха малко в повече, както и други колеги споделиха.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе, и аз ги чух тия колеги...... :angry: Той Jojo си го каза, това е музика, която да раздвижи задниците и затова трябва бас(ниски)!! А и за моя радост имаше и доста dub step( half time)ритми, в който съм забелязал, че се използват доста ефекти на бас линията!! Все едно на метъл концерт да се каже ..." тука малко прекалиха с дистрите и касите "...Стига честотна характеристика покажете че сте музиканти,а не озвучители ....толерантност!! "Доведете и не барабаниските си приятели, ще правим парти" помните ли ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колкото и да не искам да го кажа и на мен ми издъни баса главата и ми дойде малко в повече, не отричам нуждата му при този стил музика, ама чак ръкавите ми на ризата трепереха от баса!!!(С мен беше човек който не беше музикант и той сподели същото, стига с тези мнения за озвучители, щом на някой им е било ОК, супер, но зщо трябва всеки да си мълчи за нещо което не му е допаднало)

Може би, това че бях близо до колоните е отчасти причината.

Иначе и аз съм с отлични впечатления от цялата вечер, напълни ми се душата и главата с музика за известно време напред и вярно дано да ни посетят още барабанисти от ранга на Джоджо!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жожо и компания няма да ги комнетирам - големи, но от концерта им успях да понеса не повече от 30 минути,

пробвах 2-3 позиции в залата, но навсякъде нивото на звука беше прекалено високо, за да мога да продължа да се радвам на музиката :icon_shithappens:

Г-н Мейр е професионлист, специално на семинара си личеше от всеки отговор, който даваше, колкото и науместно понякога да беше задаването му. Каза това, което е нужно, показа това, което би било добре и не отказа снимка и автограф на всеки, който желаеше.

Идването му в България беше една голяма възможност, да се докоснем до музикант от такъв ранг, а

не по-малко важно беше, че се събрахме много празни барабанистки глави (и не само барабанистки), обсъждахме, коментирахме, куфяхме, въобще ако мога да го цитирам "experience" :greenangel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен нивата на звука ми се сториха нормални. В смисъл, че беше все едно ти пускат DnB в някой клуб, само дето е на живо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Точно, супер добре си беше. Като на DnB парти. Tакава музика леко не се слуша. После веднага изтичах да купя едно педалче за sub bass и env. filter :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Джо Джо е един от тези, от които може да се научи най-много за музиката и изобщо за възприемането на света...

 

offtopic-001.gifАз в момента водя преговори със Саймън Филипс...стискайте палци :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.