Jump to content
Българският форум за музиканти

Anybody There live


velit

Recommended Posts

Браво!

Добре се справяш като за годините си.

 

Облякъл си се типично като ученик на концерт пред училището- кожени панталони,ако няма кожи стават и черни дънки и задължителната бяла,широко разкопчана риза ... 2 номера по голяма със запретнати ръкави. :hysterical:

 

Ех как ме върна ме в ученическите ми години. :hooray:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това и аз го свирех като малак :D (не че сега съм много голям) много му се кефех. Ето и видео: http://vbox7.com/play:bcbc8eab

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво за избора на парче, това е любимия ми инструментал на дедео Ричи. Трябва да работиш върху тайминга и най-вече върху фразирането и вибратото на Ричи, то е даже по-важно от това да изсвириш същите ноти като в оригинала. Продължавай в същия дух, аз на твоите години не бях виджал китара и ти завиждам на времето , което имаш пред теб да напредваш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много странно - това изпълнение го гледах преди време някъде из сайтовете, май някой го беше качил в тийнпроблем, не мога да се сетя, няма значение - още тогава ми хареса. Като го гледам се чувствам в Déjà vu :) Голямо браво и от мен и много успехи!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво! Следя всичко, което си пуснал досега. Имаш страшен напредък, след като започна уроците с даскал. Малко сковано го свириш този любим на всички Ричи фенове инструментал, вероятно заради притеснението от кибиците около тебе- сценичната треска не прощава... Давай все така! Китарата все още червеното ти Афинити ли е? Ще го изсвиря и аз това, не се сдържам....:cheers2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.