Jump to content
Българският форум за музиканти

Два акорда накръст


Recommended Posts

Мерси за хубавата музика! Дано да нямате нищо против, че си свалих "Двата акорда" - отива право в колата на 'драйв тест', но не мога да спра да я слушам! :music:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 weeks later...

Благодаря за добрите думи! Парчето не се казва "Два акорда накръст" - акордите са два и така кръстих темата.

Междувременно малко го пипнахме - Цък - дали е за добро вие кажете (поне баса се чува повече :D )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ни жалете
Почвам ви :hysterical: ,наслагвано ли е,защото има леки разминавки както и с нивото?

Като цяло е много приятно,ма това е субективно - знаеш ме ,че съм хипи по душа/виждания.

Паузата по средата е малко по-дълга,пак според мен.

Синия шаман ,сметам знае,че пентатониката има различни кръгчета,някои по-просветени им викат мажорни/минорни ,но си е до лично виждане как свириш лийд - аз не бих изсвирил точно такова соло.

 

Ся може да ме напсуваш на ум,ма нали искаш критика? :cheers2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

наслагвано ли е,защото има леки разминавки както и с нивото?

...

Ся може да ме напсуваш на ум,ма нали искаш критика? :cheers2:

Ням да пцуем

Не е много наслагвано, китарката пробва няколко жици, пианото и гласът са записвани отделно. Ако има разминаване, то е щото толкоз си можем :wallbash:

Нали видя, че има втори вариант - там избрисахме едно-две акита

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как сте записвали барабаните, звучат нереално добре за българска група :))))) Вокала малко изкуствено ми звучи, но това си е субективно де, можеше и някакво ефектче да му сложите. Но иначе много добре е станало :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.