Jump to content
Българският форум за музиканти

Добър наръчник за електрическа китара?


Slipknot4o

Recommended Posts

Здравейте! Смятам да си взема една книжка - наръчник за електрическа китара, но не знам между коя от набелязаните от мен книги да избера - ''Да се научим да свирим на китара'' от Фил Капоне или ''Китара for Dummies''. Някой, ако е вземал някоя от тези книжки да сподели.Мерси, предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж книгите на Юли Марковски! Baby Thomas ги е пуснал на сайта си, заедно с .mp3 версия на касетките!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дай си адреса и ще ти подаря Рок китара for dummies.Преди 2 месеца си я купих от любопитство но за моя радост се оказа че нищо в нея не ми е от полза.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На Фил Капоне е доста добра, ще ти помогне в основите - нотите, акордите, някои скали и други. Също има и много информация за самата китара - най-известните марки и модели, кое къде и какво е и т.н. Много полезна книга за начинаещи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Писано е по тази тема вече -потърсете я!

 

Даже като видях темата и си помислих, че някой е ъпнал темата от преди няколко месеца.

Към автора - потърси наистина старата тема/теми, доста информация за книги се беше изписала.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако хвърлиш в огъня книгата rock китара for Dummies огънят ще се почувста унизен... Не купувай тази книга, за нищо не става, имам я. Това е лично мнение. И наистина изрови старата тема. При толкова много качествени четива има какво да се намери, но наблегни на търснето,а не на питането, все пак знаеш раздела/полето, в което търсиш четиво.Успех :thumbs_up:

Редактирано от buy&sell
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.