Jump to content
Българският форум за музиканти

Pacific Drums & Percussion


Recommended Posts

Дали някой се е сблъсквал с тази марка под крилото на DW ? Някакви мнения и впечатления, че аз съм си фен на DW и туй като е близо до тях ...

 

Бе незнам натрупах тука близо 3000 лв. и се чудя как да инвестирам веднъж ама що годе трайно и качествено. :)

Редактирано от F.I.N.E.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бе незнам натрупах тука близо 3000 лв. и се чудя как да инвестирам веднъж ама що годе трайно и качествено. 

Ако искаш DW си направи екскурзия до Гърция;),но паричките няма да ти стигнат.За 3000 ти предлагам да си вземеш Мейпъл Къстъм или Бирч Къстъм,няма да сбъркаш,а ако искаш да притежаваш нещо просто на DW ти препоръчвам да си вземеш двоен педал5002;).От БГ можеш да го вземеш за 1200(от Пепи Славов),а от Германия за 400 евро;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

3000 за какво бате?за барабани?за барабани и хардуеър?за двоен педал евентуално?чинелите ще пробваш ли да ги сместиш в тия пари?откъде планираш да купуваш?имаш ли достъп до чужбински пазари?ако искаш сериозна помощ а не чесане на езици(споко Бонзо,не говоря за тебе;)) дай повече подробности с кво да ти помогнем,ай доскив;);)

Редактирано от Katsko
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Говоря за сет без чинели. Дето се вика твърдото ша сменям. Педал също не влиза в сметките. Та това е ! За сега съм раздвоен между Ямаха и PDP но немога да намеря сайт в БГ с цени на ямаха и го карам на слухове и визия от чужбински sites .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж това http://www.visiarts.com/katalogGlavna.htm Там има DW и PDP Оба4е,до колкото разбирам,има доста набутали се с пари и поръ4ки хора,без какъвто и да е резултат,аз също се интересувах от един артикул,зададох 2 пъти един и същи въпрос-нямам отговор и до днес.Затова най-добре с официални представители,мисля,4е имаше възможен внос на DW от по-големите мгазини в БГ,оба4е явно ве4е не е така-да ме поправи Бонзо,ако греша-той им е фен/всъщност,кой ли не е фен на DW :) / А ина4е за Йамаха-в сайта на Динакорд или в магазина им на Раковска.Лошото е,4е в България избираме от картинка,кой какво ни е говорил за конкретен модел на дадената марка и най-ве4е от това на какъв инструмент свирят любимите ни барабанисти,което си е тъпо :) Хубаво е да седнеш на спокойствие,да пробваш вси4ко и да избираш.Но кога ли ще стане така и при нас?????? Май, като цъфнат налъмите :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз за тия пари ти препоръчвам оук кастъм на ямаха:)

Ето какво пропуснах;)

Батка аз се сещам единствено за Пепи Славов,който ми е дал нормална цена на DW,някой разправяше за магазин вносител на DW i Sonor ,ама аз не знам там какво е положението.Препоръчвам Пепи.Колкото до Ямаха,просто няма барабани в БГ с по-приемливи ценуи.Цените са същите като в Германия:virtuoz:.Затова утиваш на Раковска и си искаш каталог и решаваш какво искаш.Можеш да обсъдиш с продавачите единият е доста добре информиран:cheers:Препоръчвам ти и да запиташ Акцес да ти обясни с точност как става работата с поръчката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

DW и SONOR внася магазин "Камертон" до консерваторията.

SONOR внасят магазин "xxxx"

Доставки за около 2 или 3 седмици

Имат пълните каталози и цени на всичко

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.