Jump to content
Българският форум за музиканти

eL_NinYo

VIP listed
  • Мнения

    2055
  • Присъединил/а се

  • Последно посещение

  • Топ дни

    6

Мнения публикувано от eL_NinYo

  1. Чарли Уотс, освен че блъска кожи и ламарини в Стоунс, е известен и ценен джаз барабанист, има собствен оркестър и прочие; но не видех никой от лееееко снобеещите "джазари" хептен да го е слушал ил' споменал...

    аз,от името на "леко снобеещите джазари" ще кажа,че Уотс е наистина добър барабанист,но не е най-ценният,за да го споменаваме редом с Арт Блеки,Елвин Джоунс,Жене Крупа,Бъди Рич,Луи Белсон и още много други,наистина ценни барабанисти.... ;)

  2. ами тук за препоръки едва ли може да става дума,понеже на самите школи пише коя,с какъв проблем се занимава,от теб се иска да решиш на къде да се насочиш :) относно "книгите" - не се притеснявай-няма само да четеш,просто примерите,които са дадени там,са доста нашироко обяснени,за да можеш да добиеш пълна представа за това,което ще свириш ! Принципно съм хвърлял поглед в/у всички тези школи и мисля,че слаба няма,всяка е направена така,че доста добре да развие това,което има за цел.

    Относно дилемата-учител-школи мисля,че няма никаква дилема,понеже те са взаимно-свързани :)

    (може да ме поканиш на море и да ти разясня всичко) :cheers:

    п.с. а,ако имаш някакви съмнения относно "чистите" ми намерения-споко,имам си приятелка,за която май скоро ще се оженя :cheers:

  3. :metalist:

    не ми се мисли какъв бартер би искал от мен
    :D

    Имайте доверие на човека и няма да сгрешите ;) определено е ясно,че намеренията и концепциите му са с идеална цел и горещо го препоръчвам на всеки,защото такова нещо,като това,което той може да ви предложи,в БГ няма да намерите !

    п.с. не мислете,че правя някаква реклама,защото ние дори не се познаваме лично ! :D

  4. Да,определено става дума за уроци в София,а за това дали е жив обир......според мен-не е,друг е въпроса,че обстоятелствата в скапаната ни държава са такива,че 10-15лв. звучи космически. В моят малък град(Търговище) ходех на уроци при доста добър учител с муз. образование и богат опит за около 20-25лв. на месец............. :bravo:

  5. не бе,то принципно цената си варира около 10лв за 60мин.,но просто някои не взимат за по-малко от час и половина(съотношението м/у цена и час е едно и също,но просто в единият случай трябва да дадеш повече пари накуп) :ph34r:

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.