eL_NinYo
-
Мнения
2055 -
Присъединил/а се
-
Последно посещение
-
Топ дни
6
Тип съдържание
Профил
Форуми
Календар
Мнения публикувано от eL_NinYo
-
-
двете каси на Саймън Филипс са дори и с различна големина

-
Чарли Уотс, освен че блъска кожи и ламарини в Стоунс, е известен и ценен джаз барабанист, има собствен оркестър и прочие; но не видех никой от лееееко снобеещите "джазари" хептен да го е слушал ил' споменал...
аз,от името на "леко снобеещите джазари" ще кажа,че Уотс е наистина добър барабанист,но не е най-ценният,за да го споменаваме редом с Арт Блеки,Елвин Джоунс,Жене Крупа,Бъди Рич,Луи Белсон и още много други,наистина ценни барабанисти....

-
хм,не съм сигурен дали и аз имам точно същия вид изгърбване,при мен по-скоро рамената отиват напред....... :think:
-
добре дошъл и от мен


-
аз също.Мисля, някои празни постове спокойно могат да бъдат изтрити -
BlackCorsair Пуснато: Mar 22 2005, 03:34 AM
Има ли "пишман" музиканти и аз съм наоколо !
май това е достатъчно,а ?

-
ако мислиш някога да ставаш музикант(какъвто определено не си)се научи,не да мразиш музиката,а да я слушаш

-
аз не съм свирил на духов инструмент,но въпреки това съм бил солист на 2 духови оркестъра.............с ксилофона

-
Джазз и Поп
Такова мразя
ако това е наистина форум на българските музиканти,ти определено нямаш място тук

-
ами тук за препоръки едва ли може да става дума,понеже на самите школи пише коя,с какъв проблем се занимава,от теб се иска да решиш на къде да се насочиш
относно "книгите" - не се притеснявай-няма само да четеш,просто примерите,които са дадени там,са доста нашироко обяснени,за да можеш да добиеш пълна представа за това,което ще свириш ! Принципно съм хвърлял поглед в/у всички тези школи и мисля,че слаба няма,всяка е направена така,че доста добре да развие това,което има за цел.Относно дилемата-учител-школи мисля,че няма никаква дилема,понеже те са взаимно-свързани

(може да ме поканиш на море и да ти разясня всичко)

п.с. а,ако имаш някакви съмнения относно "чистите" ми намерения-споко,имам си приятелка,за която май скоро ще се оженя

-
не ми се мисли какъв бартер би искал от мен
Имайте доверие на човека и няма да сгрешите
определено е ясно,че намеренията и концепциите му са с идеална цел и горещо го препоръчвам на всеки,защото такова нещо,като това,което той може да ви предложи,в БГ няма да намерите ! п.с. не мислете,че правя някаква реклама,защото ние дори не се познаваме лично !

-
-
поръчай си някакви школи.....

-
Да не си ходил при барабаниста на ОБЕРТОН?



стига бе пич-казах "доста добър,с муз.образование"



все тая........

-
Да,определено става дума за уроци в София,а за това дали е жив обир......според мен-не е,друг е въпроса,че обстоятелствата в скапаната ни държава са такива,че 10-15лв. звучи космически. В моят малък град(Търговище) ходех на уроци при доста добър учител с муз. образование и богат опит за около 20-25лв. на месец.............

-
Върджил и Планет Х

-
http://www.drummerworld.com/Videos/SteveGaddCollective2.html
виждали ли сте нещо по-красиво ??????

-
-
-
не бе,то принципно цената си варира около 10лв за 60мин.,но просто някои не взимат за по-малко от час и половина(съотношението м/у цена и час е едно и също,но просто в единият случай трябва да дадеш повече пари накуп)

-
щом е тъй-ще черпя


-
ами аз като си свиря на маримби и т.н. пък не съм ходил в музикалното ? :think:

-
и ще получиш огромни благодарности

-
ами за около 10лв. мисля,че трудно би намерил,даже и аз не съм давал за 10 :think: Но,ако можеш да отделиш 15лв. за час и половина-би могъл да намериш доста добър учител :exclaim:
Две каси или преса?
в Ударни инструменти
Отговорено · Редактирано от Drums_master
Да,Саймън свири главно с 2 еднакви по размер каси,но това е само "предимно".
Аз имам едно негово видео в което си е с 2 различни бейс дръма и доста нашироко обяснява за тях.......