eL_NinYo
-
Мнения
2055 -
Присъединил/а се
-
Последно посещение
-
Топ дни
6
Тип съдържание
Профил
Форуми
Календар
Мнения публикувано от eL_NinYo
-
-
-
Сложи нови струни и пробвай пак.
-
1
-
-
Ето я Тамата с оригиналните кожи
Като цяло в този ценови клас няма нещо, което да е много по-добро от останалите. Аз съм бил фен на Тама от дете и за това ги предпочитам. Купи си нещо, което да те вдъхновява да свириш. Ако е Тама - Тама, ако е Пърл - Пърл, ако е Ямаха - Ямаха. Това е истината, другото са празни приказки
Поздрави и успех! -
3
-
-
Братчед - цената е като навсякъде в Европа - 3500 евро. Надявам се, че така, като ти е по-закръглена сумата, ще се почувстваш по-добре
-
2
-
-
Супер е и видеото, и свиренето

-
Посвирих си в магазина
-
6
-
-
Радвам се, че ви харесва

Ето я и малката джаджа :
-
Записахме с телефона една песен в обедната почивка
http://www.youtube.com/watch?v=irb24uV1DDs&feature=share&list=UUfRzVbsxB06a0CnI-kMGbGA
-
6
-
-
Скоро, скоро....от 2г. сме така
-
Здравейте, приятели !
Готово е новото ни парче
Приятно слушане 
-
8
-
-
Много гот !
-
Нямаш право

-
10сек от мен, че отдавна не съм се разписвал

http://www.youtube.com/watch?v=R-v-jgFFrlE&feature=share&list=UUfRzVbsxB06a0CnI-kMGbGA
-
5
-
-
Много се радваме всички, че ви е донесло добро настроение
Ето линк към аудиото с по-добро качество!
https://soundcloud.com/sound-city-records-bg/merry-christmas

-
-
11
-
-
Обичам малките барабани и това си е

Ето я новата ми придобивка - TAMA SILVERSTAR METRO JAM KIT.
Разбира се, звучи феноменално, въпреки размерите си. Тествах ги вече в две бойни ситуации и съм супер доволен

Скоро ще драсно някакво видео да ги чуете


-
6
-
-
Разбира се, че ще може
-
Абсолютно

-
1
-
-
Благодаря, радвам се, че ви харесва ! Смесването го направи нашия китарист - Чери, а мастеринга беше в http://www.pacific-studio.net/

-
Здравейте
Ето го последния ни клип !
Да знаете, че да вкараш барабани на летището е доста по-трудно от това, да вкараш бомба

-
6
-
-
Да, почти всеки месец в Суинга има Дръм Вечер
-
Изгледах видеото, албума все още не съм го слушал. Винаги ме радват страшно много всякакви Backstage кадри! А като им видиш студиата и направо.....

-
2
-
-
Легендата за монетата съм я чувал за поне 5 барабаниста! Това обаче е абсолютно невъзможно
Относно новия световен рекордьор - честито на човека! Хубаво е, че освен бързината е развил и доста добри музикантски умения.Поне според това, което видях в други негови видеа - фен съм !
http://www.youtube.com/watch?v=iJQtFyFGcpw&feature=share&list=UUEtr2b3JA-TJ5xUU6kwkxyg
-
3
-
-
Здравейте !
През последните няколко години постоянно ми се задава въпроса: "Даваш ли уроци?"
Е, най-накрая и за мен настъпи момента в който чувствам необходимост да предам на някой това, което съм научил през годините !
Занимавам се с музика от 5 годишен, а първита ми професионална работа като барабанист получих на 16... От тогава до днес съм преминал през всички стъпала на "музикалния бизнес"
От свиренето в заведения на морето до някои от най-големите круизни кораби в света, от читалищни концерти до най-големите сцени, фестивали и турнета у нас, работил съм с много от най-добрите музиканти в България...
През 2009г. заедно с Тома подгрявах ZZTop, където имах късмета да бъда забелязан от "Artist relations manager"-a на Тама и след няколко месеца да стана техен официален артист, какъвто съм и до днес (за което съм благодарен на МЦИ) !
Методиката в която вярвам и смятам да използвам цели няколко неща :
- да мотивира и възбужда интереса към свиренето на барабани.
- да помага при изграждането на собствен стил.
- да възпитава анализирането на различните стилове и извличането на най-полезните елементи от тях.
- да се усмисли ролята на барабаниста в дадена група.
- да бъде подготвен барабаниста за всякакви ситуации, свързани със свиренето в група, излизането на сцена, работата с други музиканти и т.н.
Разбира се, изключително важно е да се забавляваме, но въпреки всичко заниманията ни ще са подчинени на сериозна работа, която да доведе до бързи резултати. Също така, за да бъдат допълнително стимулирани младите ми ученици - имам намерение да ги водя с мен по различни участия, за да сядат на моето място за една-две песни и така да трупат самочувствие, и да се зареждат с енергия за работа
Подготвил съм и много други идеи, които ще реализираме с течение на времето !
Цената на един урок от 60мин е 20лв
Уроците ще са част от школата към студиото, което направихме с мои приятели и колеги : http://soundcityrecords.bg
Адреса е : София, бул.Черни Връх 47, Бизнес център Витоша.
За всякакви въпроси, коментари и каквото още ви хрумне - може да се свържете с мен тук, на фейсбук профила ми или на тел 0887330809 !-
5
-
Лого върху кожа на каса
в Ударни инструменти
Отговорено
Да, в някоя печатница ще ти я направят за 10лв. После я лепваш и е до живот