Jump to content
Българският форум за музиканти

Vst Vocal Plugins за поп песен


ayco

Recommended Posts

  • 4 weeks later...

Фак!

Искам и аз така.

Я ми кажете как да направя един поп албум? Просто не знам кои плъгини ще ми трябва..а тоновете...май и тях не знам кои ще ми трябва...Моля помогнете ми да намеря двуцевка!

 

Към човекът задал високо интелигентния въпрос... Ти наистина ли мислиш, че някой може да ти каже как да направиш песничка?( не че няма, ама...)

И не забравяй- Най-важното е компресор и ривърб ;)

 

Цъкай смело Фрутито и ше напраиш песен. После я качи в Авторски и тогаз да говорим!

 

В такъв случай ми кажете как да построя 30 етажен 7звезден хотел и да забогатея безумно!!!

 

Изглежда, че се заяждам. НИ НАЙ-МАЛКО...просто се опитвам да застана от твойта гледна точка и да осмисля как аджеба си ги пре'стаяш тия работи.

 

Наистина това е форум да си помагаме, ама форум за безумни въпроси, на които Гугъл може да отговори, а братята руснаци да помогнат ли, или форум за хора, които разбират поне малко от конкретиката на материята! (Това последното ме озадачава) Останаха ли такива хора тук...то в България не останаха...абе зле!

 

В смисъл, бахти!!! :) :) :slap:

Редактирано от martist
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте искам да правя една поп песничка но незнам кои плъгини ще ми трябва

Нищо не ти трябва. Фл си има всичко вградено. Само фантазия ти трябва

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@martist - По-полекичка се тупкай по главата, че може да ти потрябва.

Хайде поне един от големите в този форум да покаже песничка (или инструменталче), продуцирана, миксирана, записана или видяла бял свят без да е ползвал компресор и/или ривърб и да звучи що годе добре.

 

Аз лично ще му подаря един кийборд.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Даже бих допълнил, че ще трябва и микрофон! Щото няма песничка (или инструменталче), продуцирана, записана и видяла бял свят без да е ползвал микрофон и да звучи що годе добре

ЩО ЗА ПРОСТОТИЯ?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?

Редактирано от presly
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти пък какво си се развикал?

По-спокойно бе хора!

Прочетете, колкото и тъп да ви се струва въпроса, какво точно е питал създателят на темата. Не пита какъв хардуер или програма, а какви плъгини биха му били нужни.

 

Не всички се раждат научени, бъдете по-толерантни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не всизки се раждат научени, но много малко от тях наистина правят нещо за да се научат. Ето това е проблема, а не някакво заяждане. И нека да попитам - имаме гугъл, имаме ютюб, имаме и този форум.... да, ама е най лесно да сглобиш някакъв въпрос, и после да се сърдиш че някой те подиграва.....

а сега на въпроса - по такъв начин зададен, говори за крайно несериозно отношение, и крайно непознаване на процеса на запис и постпродукция. Е какво да отговоря на това? да кажа ето, вземи McDSP лимитера, или URS ченъл стрипа. И да се готвя за следващия въпрос....

"... а може ли някой да ми каже къде да го сложа и ако може пресет да ми дадете за напомпан звук..."

 

ayco: Коментари: 1

Регистриран: 11-December 10

п.п. добре дошъл във форума, и ако си решил да се занимаваш сериозно с музика, първо чети, после пиши... :)

Редактирано от VSTi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прав си. Няма глупав отговор, има глупав въпрос. И защо пък да не помогнеш на човека като му предложиш URS ченъл стрипа :)

Айде със здраве и по-полека, че нервите не се възстановявали. Пък и цигарите съм спрял.......

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.