Jump to content
Българският форум за музиканти

• 0
Sieger

Какъв Ви е Chain-a? Моля снимки!

Въпрос

Направих тази тема защото ми е доста интересно да разбера какъв е любимия чейн на всеки от вас и евентуално да поплагиатствам малко [img]http://forum.muzikant.org/public/style_emoticons/default/biggrin.gif[/img]

Ето и моя: Кирара --> ПреАмп --> Копресор --> Дист --> Уа Уа (не винаги) --> Хоруси, Флангери и др. time delay eфекти --> Дилей (в зависимост от настроението [img]http://forum.muzikant.org/public/style_emoticons/default/biggrin.gif[/img]) --> EQ --> Гейт (ако съм прекалил с гейна както правя често) --> Ривърб ииии :guitar: :guitar: [img]http://forum.muzikant.org/public/style_emoticons/default/tongue.gif[/img] [img]http://forum.muzikant.org/public/style_emoticons/default/smile.gif[/img] Редактирано от musicman

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Recommended Posts

• 0
Хехехе... чакай първо сами да стигнем до извода, че Vampa sux и след това да го сменя :)

А иначе вчера Edgecrusher каза, че Вампа е идеален за нискобюджетен китарист...
Аве как да е... ще поживеем и ще видим.

А иначе имах предвид за неща след Вампа... на Вампа присетите си ги правиш ти, но след това май аз ще бъзикна малко... нали аз съм тонрежисьора както казва Налбантов :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
  • 0
Абе с много ама много главоблъсканици от вампа може да се изкара доста добър саунд, особено в присъствието на РС... Така поне аз мисля! Пък и чух едни записи на edgecrusher който бяха много добри

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
  • 0
[quote name='Sieger' date='Dec 29 2004, 05:58 PM']Абе с много ама много главоблъсканици от вампа може да се изкара доста добър саунд, особено в присъствието на РС... Така поне аз мисля! Пък и чух едни записи на edgecrusher който бяха много добри[/quote]
Vamp + PC + Sturmfuhrer е истината хахахаха :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
  • 0
[quote name='Sturmfuhrer' date='Dec 29 2004, 07:23 PM'][quote name='Sieger' date='Dec 29 2004, 05:58 PM'] Абе с много ама много главоблъсканици от вампа може да се изкара доста добър саунд, особено в присъствието на РС... Така поне аз мисля! Пък и чух едни записи на edgecrusher който бяха много добри[/quote]
Vamp + PC + Sturmfuhrer е истината хахахаха :) [/quote]
Да...ако китариста е навит стила на групата да е Drum'n'Bass :)

[quote]Какъв е усилвателя? V-Tone сигурно или[/quote]
Behringer Vintager Gм110 Analog Modelling Amp

\m/analog\m/

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
  • 0
хех... далеч по-смислено е да няма бас...

и пак казвам, че треябва да е bass and drums
щото баса рулира и тва е... айде де..

analog sux

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
  • 0
[quote name='Sieger' date='Dec 29 2004, 01:29 PM']Направих тази тема защото ми е доста интересно да разбера какъв е любимия чейн на всеки от вас и евентуално да поплагиатствам малко :)[/quote]
Мене нема кво да ми краднеш :)
Китара- X V-amp - компа = куфялка!!!

Не ги слушай младежите Вампповете са си Ок :)Освен за Дръм енд бейс стават и метал, няма да се плашункате

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
  • 0
[quote name='jFog deSperado' date='Dec 29 2004, 08:40 PM'][quote name='Sieger' date='Dec 29 2004, 01:29 PM']Направих тази тема защото ми е доста интересно да разбера какъв е любимия чейн на всеки от вас и евентуално да поплагиатствам малко :D[/quote]
Мене нема кво да ми краднеш ;)

Не ги слушай младежите Вампповете са си Ок ;)Освен за Дръм енд бейс стават и метал, няма да се плашункате [/quote]
Абе ВАмповете се си супер, ама докато постигнеш звука който искаш, можеш яко да се поизнервиш (като мен днес примерно ;) )
Аман от тия младежи! :) :) :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
  • 0
[quote name='jFog deSperado' date='Dec 29 2004, 08:40 PM'][quote name='Sieger' date='Dec 29 2004, 01:29 PM']Направих тази тема защото ми е доста интересно да разбера какъв е любимия чейн на всеки от вас и евентуално да поплагиатствам малко :)[/quote]
Мене нема кво да ми краднеш :)

Не ги слушай младежите Вампповете са си Ок :DОсвен за Дръм енд бейс стават и метал, няма да се плашункате [/quote]
Той младежа говореше за друго... че ако аз настройвам вампа на китариста ми, ще го намаля толкова, че да остане само дръм н басс:)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
  • 0
[quote name='Sturmfuhrer' date='Dec 29 2004, 09:20 PM'][quote name='jFog deSperado' date='Dec 29 2004, 08:40 PM'] [quote name='Sieger' date='Dec 29 2004, 01:29 PM']Направих тази тема защото ми е доста интересно да разбера какъв е любимия чейн на всеки от вас и евентуално да поплагиатствам малко :)[/quote]
Мене нема кво да ми краднеш :D

Не ги слушай младежите Вампповете са си Ок ;)Освен за Дръм енд бейс стават и метал, няма да се плашункате [/quote]
Той младежа говореше за друго... че ако аз настройвам вампа на китариста ми, ще го намаля толкова, че да остане само дръм н басс:) [/quote]
Че защо ти ще настройваш В-Амп-а на китариста ве??? :twisted: :twisted: :twisted: :killyou: :killyou: :killyou:

Както и да е аз с тебе няма да се занимавам... :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
  • 0
китара>уами>нойз>компресор>уа-уа>овърдрайв>дисторжън>дилей>ривърб

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
  • 0
Аре, и аз да се обадим ...

Китара - усилвател - Digitech GNX 1 в ефект луупа - D.I. box - после тонрежисьора да си го ръга къде си иска :beer: :D :) :D

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
  • 0
Китара - GNX (amp sim, cab sim, EQ, stomp box sim, noise gate, compressor) - DI Box - SB Live - EQ - tubesim+reverb - dynamics processor !

леле мале, май съм се поолял :cheers: Ама ми звучи яко дееба ;) Втори вариант:

Китара - GNX - amp (по-семпличко, май :D ) Трети вариант:

Китара - GNX - кубе - DI Box - SB Live.

Третия чупи ;)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
  • 0
Aве, кат си говориме за чупене те ме и мене:

Китара (разбира се :green: ) - амп - ГНХ в ефект лууп-а - ДИ

Трошене, трошене!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
  • 0
Китара --- дист. педал ---- корус --- Уах-Уах --- Амп.
Бих вкарал някой "rack" но финансиите не ми позволяват.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.