Jump to content
Българският форум за музиканти

Мнения за Behringer Mic200 Tube Ultra Gain


LOE

Recommended Posts

то е ясно че за вокали ще ми трябва задължително преамп

 

интересува ме ако го ползвам за китарата ще извадя ли по-добър звук.. спрямо този:

http://bg-sonic.com/members.php?id=21

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ми стана ясно за какво смяташ да ползваш преампа. Чух две от парчетата и двете бяха тресня, не чух чисти китари. Как записваш китарата? От това което чух останах с впечатлението, че не записваш усилвател->микрофон->мик преамп, а по скоро става на въпрос за нещо транзисторно, плъгнато директно в саунд картата.

Редактирано от niki123bg
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 6 years later...
Отговорено (Редактирано)

Изрових пак някаква тема от гуугъл..

Някой с пресни впечатления от въпросния преамп?

---

За солокотара го мисля основно, чист звук, чист + малко sparkle и с разни тип овърдрайв. Някой пробвал ли е да го бууства това чудо с нещо отпред, хай бууст, EQ, overdrive? Лампата не е на самия вход до колкото разбрах :(

Не му се надявам толкова за тази цел, но като преамп за аудио интерфейс - да "oвладее" входното ниво.

Kато DI за бас в пулт също.

---

Тука един е постнал в тубата, само че е големия преамп на б.

Саунда е :) ! без хубав китарен амп... кво да кажа :)

Като микрофонен също го мисля - заради фантомното, без големи претенции, за общи демо записи.

Абе някой ако има пресни впечатленелия или семпли да постне. Но без хай гейн резачки и т.н.

Също да светне аджеба, тази врътка с пресетите нещо дигитално ли е или тонкорекция..

Редактирано от emosms
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.