Jump to content
Българският форум за музиканти

Запитване относно Behringer Iaxe624usb-guitar


ams'fu

Recommended Posts

Здравейте, понеже тази китара ми хвана окото а нямам представа какво представлява,

искам да попитам за мнения относно нея , ако имате такива изградени.

Ето я - http://www.veselinkoychev.com/behringer_iaxe624.html

 

И попринцип за BEHRINGER,

извинявам се и за леко ретардичния въпрос ;д, сигурно по цял ден

тракате по клавиатурите обеснявайки на някои новак подобни неща :Д

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За Behringer надали ще се намери някой, който да каже добра дума, особено пък за китарите им.

Потърси нещо на Squier, а защо не и китара втора ръка ?

Ще е много по-добро решение за същите пари

 

Имаш Лично съобщение.

Редактирано от Bummer
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Китарите на Behringer са много гадни.Най-добре си вземи някой Squier или Cort, но може и както този над мен предложи да си вземеш 2-ра употреба.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Stagg i Behringer са на едно ниво даже Стаг бият с разнообразие единственияе + е usb-то което не винаги се разпознава и трябва определен софтуеър. за лайф определено не става (освен ако нямаш читав лаптоп и Guitar Rig Controler което излиза 2 пъти повече от едно среден клас кубе или хай клас процесор )

 

 

ако толкова искаш УСБ направи си го сам ETO KAK

Редактирано от peterko
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Taя китара я гледах в Динакорд преди една седмица. Имаха и други нови евтини стартови пакети китара + амп или само китара + аксесоари. Най-добре го посети ако си от София.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За Behringer надали ще се намери някой, който да каже добра дума, особено пък за китарите им.

Потърси нещо на Squier, а защо не и китара втора ръка ?

Ще е много по-добро решение за същите пари

 

Имаш Лично съобщение.

 

Kaкто винаги, говорите глупости. Стига да си избереш китара без дефекти, няма проблем.

Всички гореизброени марки са нисък клас китари, където е въпрос на късмет да попаднеш на бройка без дефекти.

А ако търсиш наистина качествен звук - не го търси в този ценови клас.

Редактирано от Evtim Djerekarov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисълта ми е, че една Squier-ка, например, или китара втора ръка, може да даде за същите пари повече, отколкото Behringer.

Всъщност аз лично не съм с чак такова негативно мнение за Behringer - ползвал съм един техен продукт, "Ultra metal 300"- dist педал.

Като за тези пари свиреше чудесно, но отнася ли се до китари, не бих им имал доверие.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не искам да кажа нищо лошо за останалите, но моя behringer е супер удобен и е една от най-добрите фирми за ел. китари за начинаещи.

Squier са на fender ,само това им е доброто, epiphone са добра фирма ,но са леко солени . Корт не ме кефят толкова.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Squier са на fender ,само това им е доброто, epiphone са добра фирма ,но са леко солени .

 

Tова какво точно трябва да означава? Чудя се, авторите на такива писания дали са отделили 1-2 секунди в размисъл птрди да обогатят интернет пространството.

 

Какво им е доброто на Squier като са на Fender и дали е само това? Какво значи "epiphone са добра фирма, но са леко солени"?

 

Дали един Squier Classic Vibe или Vintage Modified има като единствено достоинство фактът, че е бранд на Fender, и какво му е "соленото" на един Еpiphone LP Special II, да речем? Дали може да се твърди, че Epiphone са на Gibson и само това им е доброто?

Използвайте малко главата преди клавиатурата.

Редактирано от blr
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, понеже тази китара ми хвана окото а нямам представа какво представлява,

искам да попитам за мнения относно нея , ако имате такива изградени.

Ето я - http://www.veselinkoychev.com/behringer_iaxe624.html

 

И попринцип за BEHRINGER,

извинявам се и за леко ретардичния въпрос ;д, сигурно по цял ден

тракате по клавиатурите обеснявайки на някои новак подобни неща :Д

 

 

Значи Behringer са много евтина марка и логично некачествена .. купи си пакетите на Squier всичко има там и е много по добре от Behringer :( по 400 лева са .. а ако искаш нещо по така за малко пари има модели на Jackson Hamer и други марки за по 350 -450 лева ! аз наскоро си взех един Jackson за 350 лева и е перфектен мога да си карам много време с него :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.