Jump to content
Българският форум за музиканти

Www.beatstreetmusic.net


Recommended Posts

Публикувано (Редактирано)

http://www.beatstreetmusic.net/information.php?pID=29

 

Таа..тук китарите са с около 40% намалени,че и с безплатен шипинг..възможно ли е това да е измама и търгували ли сте с тях?

Редактирано от puhen6vagener
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

О,съжалявам http://www.beatstreetmusic.net/products/NE....html?cPath=350

Това е въпросният модел и пише,че е Limited edition а излиза около 800 лева

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ми се вижда толкова чак пък евтино. Тази китара има отстъпка на 530 от 600. Това не е толкова хипер мега много, макар, че е над 10%.

Надявам се не се бъркаш по List Price, защото това са нереални цени (в томан примерно се нарича UVP). Toва са "уж" препоръчителните цени на продаване от производителите, но никога не съм разбирал дали наистина въобще някой наистина ги е сложил.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи тя струва 600$ мега гига ултра лимитед яка нек-тру махагонова китара струва толкова малко?!?!Това няма много логика нали?Но все пак дали е надежден този магазин

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.beatstreetmusic.net/information.php?pID=29

 

Таа..тук китарите са с около 40% намалени,че и с безплатен шипинг..възможно ли е това да е измама и търгували ли сте с тях?

Защо се чудиш.при такъв голям избор цените варират,конкуренцията е голяма.Ако се поразтърсиш още може и по–изгодна оферта да намериш.В един магазин във Варна продават китара паркър,намалена от 900 на 590лв.доколко първата цена е реална не знам,нямам база за сравнение,но китарата си стои в магазина от доста време. :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Free Shipping

Only available for orders shipping to United States

 

Иначе представяте ли си .. ако беше фрее worldwide..

щях да грабна сигурно 10 китари :)

На пръв поглед като види човек и си казва "яя много евтино бе!" ама явно това важи само за тея дето си живеят в америка..

Аз сметнах на бързо една китара дето струва $300.. искат ми $170 шипинг до Лондон.. и то излиза със 100 паунда по-скъпо от колкото да си я купа тук..

Редактирано от Rezachka
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

..не съм пазарувал от beatstreetmusic, но от ревюта и отзиви (в ebay мисля, че имат профил) съм останал с впечатления, че са стабилни и сериозни търговци...

..а шипинга им извън САЩ не е безплатен...излиза около 100-150$ ... и като дойде до тук митниците ще ти искат мито и ДДС (понеже е внос от страна извън ЕС)..така, че тези 600$ ще станат с още поне 200$ в повече докато дойде при теб...а и долара откакто поскъпна....сметката ще ти излезе повечко..естествено ако разполагаш с пари това може и да не те бърка, но виж какви са цените и опциите и в Европейските магазини...

...друг вариант е някой познат в САЩ да го навиеш и да го натовариш да ти я донесе ;-) ...ако е с bolt-on neck става и в куфара ;-)

 

ПС: ..Mockingbird-a, който си харесал е много хубав :) ... а на мен ми допада този: ЦЪК!

Редактирано от Packo Packomirov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи мога да им се доверя?Ще ми изпратят китарата,нали :) Това ми е проблема,ще стане доста кофти тръпка,ако дам 600$ и накрая нищо О.О А транспорта мога да го уредя най-вероятно

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

така, има много китари от махагон и нек тру за тия пари, не е за очудване, аз разбрах, че си има различни видове махагон и това определя цената.Иначе наистина гледай като поръчваш от Щатите, дори шипингът да е безплатен*не в този случай сметни, че ще трябва да платиш 20% от цената !!! така стоят нешата с доставка от щатите до Европа за съжаление, като изчислиш цялата цена, тогава прецени дали си заслужава, да не говорим, че взимаш китара от интернет, което автоматично ти отрязва пробване итн* може пък да си я пробвал/знаеш де да знам, но внимавай.

Иначе магазинът е сериозен, приятели са пазарили от него, но в Щатите :)

 

gl hf

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

сайта няма защита на потребителя от където следва че ако поръчаш нещо и то не дойде - пиеш една студена вода и лягаш да спиш

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако поръчаш китара от тях и не си в САЩ, на 100% ще се свържат по телефона с теб. И ще те питат дали потвърждаваш. Другото е, че трябва сам да си пресметнеш (цената + доставката) + още 30%*(цената + доставката). И дали си струва оттам да си я вземеш.

 

ПП: В обобщение, едно е сигурно - ако я поръчаш, няма да ти дойде до вратата. Ще трябва да ходиш на митницата. А според мен дори да ти излезе по-евтина от САЩ ще е с не повече от 50-100 лв. а няма да ти казвам колко нерви ще строшиш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.