Jump to content
Българският форум за музиканти

Предложете ми добра електрическа китара ?


funshits

Recommended Posts

Ами, какво значи ше държат. Аз имам Пълдин и кремона на над 20 години, пък нищо им няма. Аз мога да ти препоръчам китара Slammer, Един приятел си взе такава, ако искаш мога да те свържа направо с търговеца на едро, а мога да ти уредя и да я пробваш преди това. Около 500 лева ще ти излезе. Много е гот китарката, единствения кусур и е , че флойда не е от особено твърда сплав, което не е проблем, ако не прекаляваш с него. А ако имаш кинти най - добре да си поръчай китара ръчна изработка като на Burton. Убийствена е. Питай го (Burton от форума) за координати на майстора.Такава китара не вярвам че ще си намериш и за 2000 лева в магазините. Разгледай темата за "кой на каква китара свири". Там има снимки на въпросната китара.

500 лв е доста прилична цена за ЕЛектрическа китара ще говоря с наще дали ще отпуснат а има ли възможност на изплащане ? и също така мога ли да ви питам какво оборудване трябва да имам за да си свиря на електричката в къщи ? имам една Техникс оредба която не знам дали ще ми свърши работа ако пъхна китарата в жака за микрофона дали ще възпройзведе звук мисля че трябва да стане ама знам ли ? а към металичките какви приспособления дават ? тоест някакви адаптери ? и имам и още един последен въпрос, различни ли са струните за Е китара и за А китара ? защото аз в къщи имам 2 китари едната кремона другата някаква Чайнииис която вади по-хубав звук от кремоната което е странно но скъсах 3-та струна и се наложи да си взема нови и наще онзи ден се връщат и ми казват купихме ти струни и аз ами супшер сега ще ги пробвам но струните вадят ужасен звук настройх си китарата както трябва и вадят отвратителен звук, междодругото свиря на китара от 2 месеца и вече знам доста песни да свиря :headbang:

 

Metalica - Nothing Else metter

Metalica - The Unforgiven

Metalica - One

Limp Bizkit - take a look around

Limp Bizkit - No Sex

Limp Bizkit - Behind Blue Eyes

Lyndrid - Sweet Home Alabama

The Offspring - Dirty Magic

 

;) това са песмите който свиря

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 38
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

предлагам ти моя Ibanez RG 770 DX LB само че за 1200лв,тва е китарата за тебе

ми ако предложа Ibanez S470DX за 1000 лв :):lol::) много му искаш според мен.но ти си знаеш наи добре(не че продавам моя :lol::P;) )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе ора --а тая марка-samick--ква е бе--яки ли са тия китари

щото видех че върват и евтини китари от тая марка

Наистина имам Samick и съм изключително доволен от нея, но трябва да се отбележи, че по нея доста неща са моднати. Иначе съм пипвал и други хубави инструменти от същата марка, но и няколко не толкова добри. Накратко - ако цената е ниска, внимавай повече :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да вмакна за Samick - за старите - не знам - има и добри има и лоши

но отпреди известно време самик се обединиха с Velley ARTS - от щатите - а те са фирма с доказано качество - и това което чета е че новите самици са по добри

имай впред вид че най голямата фабрика в света за китари е на самик

- и на нейните машини се изработват една голяма част от китарите по света

-Ибанез ,Джаксьн - и други наемат машините и вьртят сабствената си продукция в заводите на Самик

така че самик с логото на велиартс - мисля че ще е гот - уви още не сьм пипал такава

за уточнение американски вели - е няколко бона

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

предлагам ти моя Ibanez RG 770 DX LB само че за 1200лв,тва е китарата за тебе

ми ако предложа Ibanez S470DX за 1000 лв :cheers::beer::) много му искаш според мен.но ти си знаеш наи добре(не че продавам моя :):):) )

кой лилавия на марго ли?китарата ако е същата не е лоша,но ако си спомням правилно леко и беше спукан грифа,но ако го даваш заз под 1000 ще си помисля,как са му праговете?А тремолото?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моля спрете с офтопика! :cheers:

Четете за какво е темата

ами темата е предложетете ми китара и аз си предлагам моята,кво ти имаш нещо против ли :beer:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички решил съм да си взимам някаква електрическа китара на разумна цена примерно около 1000 лв толкова вървят май може и по-малко :beer: та коя е най-добрата електрическа китара между ценовия диапазон от 500 до 1000 ? благодаря на всички

 

 

Спрял съм се на този модел :cheers:

502807b2.jpg

502807b.jpg

 

    CORT

    X - series

 

    X-6

 

Basswoodkorpus, матов лак. Шийка от явор - на винт. Гриф от палисандър. 24 позиции. MIGHTY MITE адаптор. 2 Super Distortion Humbucker, 1 Single-Coil, 5-канален прекъсвач, Master-Volume и Master-Ton. FLOYD ROSE 3 Vibrato. Маслено капсулирана механика, черен хардуер.

 

Кат. номер:

g 502 807 - черна - 652.00 лв

g 502 808 - т. синя - 672.00 лв

 

Китарата на външен вид изглежда жестока с тия цветове но важното е какъв звук вади

a we pich ot de nabara BG sitove za Kitari we ? koko sam tarsil si nqqsh na ideq ... ae plz kaji mi nqkav e-shop ili nqkaf magazin s site da moga da razgledam artikulite

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам колко са високи цените тук - на мен ми се видяха съвсем нормални, но дизайна на сайта е много прецакан и като изключим пълния каталог почти нищо друго не му бачка...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

NooB,спри се тая латиница......има вграден кирилизатор :read:

 

 

та коя е най-добрата електрическа китара между ценовия диапазон от 500 до 1000 ?

 

бях виждала Epiphone Les Paul за 800 лева и мисля ,че не е лоша оферта......все пак пробваш и решаваш

 

Но за тия пари мисля,че по-добре да си вземеш нещо по-марково така да се каже(Фендер,Епифон,ала бала) ,защото тази на която си се спрял на мен поне нищо не ми говори тази марка :think:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

NooB,спри се тая латиница......има вграден кирилизатор :read:

 

 

та коя е най-добрата електрическа китара между ценовия диапазон от 500 до 1000 ?

 

бях виждала Epiphone Les Paul за 800 лева и мисля ,че не е лоша оферта......все пак пробваш и решаваш

 

Но за тия пари мисля,че по-добре да си вземеш нещо по-марково така да се каже(Фендер,Епифон,ала бала) ,защото тази на която си се спрял на мен поне нищо не ми говори тази марка :think:

В Хасково в музикалния магазин има един Epiphone Les Paul за 500лв,страхотен .Познавах момчето което го донесе от Германия,Страхотна китара.А тук някой продаваше Ibanez RG 470 оригинален за около 600 лв,това също е добра оферта :headbang:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

NooB,спри се тая латиница......има вграден кирилизатор  :read:

 

 

та коя е най-добрата електрическа китара между ценовия диапазон от 500 до 1000 ?

 

бях виждала Epiphone Les Paul за 800 лева и мисля ,че не е лоша оферта......все пак пробваш и решаваш

 

Но за тия пари мисля,че по-добре да си вземеш нещо по-марково така да се каже(Фендер,Епифон,ала бала) ,защото тази на която си се спрял на мен поне нищо не ми говори тази марка :think:

В Хасково в музикалния магазин има един Epiphone Les Paul за 500лв,страхотен .Познавах момчето което го донесе от Германия,Страхотна китара.А тук някой продаваше Ibanez RG 470 оригинален за около 600 лв,това също е добра оферта :headbang:

Понеже виждам, че наши е-китари показваш, а те не са сменяни в сайта от повече от година:

 

- мога да ти покажа новите (разбира се и на останалите, които днес са влизали в сайта да разгледат) - мисля че са по-добри - Cort и Coxx.

 

Само ако може да кажеш приблизителни цени - (от - до) и ще пусна само картинки и цени на новите неща.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.