Jump to content
Българският форум за музиканти

Няколко кавърчета


Gabeta

Recommended Posts

Можеш да пробваш и като мен - с къса коса (въпреки че ако моята растеше достатъчно бързо, досега да съм я пуснал дълга :)).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 45
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Много сладко изглеждаш.

И много сладко пееш. ;) С настроение и много мило и топло излъчване...

Това не са парчета в стил, който слушам, признавам си.

НО... от позицията на човек, който трудно ще се довери само на очите си ;), ти препоръчвам силно да си купиш някакъв микрофон и да записваш само аудио. Това ще ти даде две възможности:

- да изчистиш неточностите;

- да помислиш и за аранжименти на вокала.

Това, второто, особено се налага, защото, прощавай отново, но на певиците в този стил имам усещането, че като им чуя 2 фрази, все едно съм им чула 202 парчета - ама нишшшщо не може да ме изненада! :)

 

Действай, работи и мисли! Пееш със сърце и душа - това е най-голямата гаранция, че имаш ресурс за творчески решения! :punk_guitar:

Успехи само!

 

П.П. А косата си я оправяш и преди всяко парче... И коленете си кръстосваш, така че да влязат в кадър. :):P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Габи, пееш добре и с усещане. Бих ти пожелал един ден да пееш така, че като те чуят насляпо хората да си кажат: "Абе тва не е ли Габи?!" :girl_witch:

Това е най-важното за певеца и твореца изобщо. Ти си още в началото, ако си решила да се насочиш натам. За момента обаче има поне дузина момичета, които също могат да пеят не по-лошо от теб, които аз познавам. Един певец е лицето на песента в група или соло. И като такъв трябва да се усеща предимно с характера на пеенето си, а не толкова дали е вярно (приема се по подразбиране, че знае как да пее).

Аз лично в момента бих те взел за бекинг вокали. Просто идеално би се вписала. За да не си помислиш, че едва ли не нищо не си изпяла, ще ти кажа, че и Сам Браун е била бек-вокал на някои концерти и албум на Pink Floyd и то доста след хитa ѝ Stop! :girl_witch:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Анджелина, Вампира - прави сте и двамата! Абсолютно съм съгласна с вас :)

 

Angelina - обмислям да си купувам микрофон в момента, защото изобщо не съм доволноа от сегашните ми възможности за запис.

Благодаря за милите думи, усилено се опитвам да оправя всякакви неточности, може би тези неща се дължат на това, че не съм се занимавала професионално и нямам особено доверие на гласа си :) Косата е отварителен навик, не ми напомняйте, че само се червя, дори сега докато пиша си я оправям от време на време :)

 

 

Вампира - бекинг си е достатъчно добър вариант за моите неразвити възможности, така че си го приемам като комплимент :)

А някой ден... може би някой ден наистина ще успея да се развия добре в тази сфера, досега не съм го имала като идея, но сериозно е замислям.

 

 

Ивелинчо, аз лично си умирам от срам и се чудя защо по дяволите съм правила такива движение, я с очи, я с коса, я с крака... абе мани ужас :D

 

Купувам микрофон и почвам!

 

Благодаря отново на всички ^^

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я да цитирам Ангелина -

Действай, работи и мисли!
..
П.П. А косата си я оправяш и преди всяко парче... И коленете си кръстосваш, така че да влязат в кадър

Момето действа,и като се гледа колко страници е темата - добре.

Даже хард-рок изрод като мен не пропусна да наспами.. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По добре чети само критиката, че всичко останало май си го спечелила с визията :)

Това съвсем незлонамерено го казвам , аз нямам компетентно мнение по въпроса чувам тук таме уж , слуха ми подсказва, кое е добре, кое не, ама в никой случай не съм критерий :D

 

Иначе си принцеса :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Определено беше по-добре да е само аудио, за да се оценяват само гласови данни без визия, но нямаше по какъв друг начин да направя записа тогава :bravo:

Обръщам внимание само на критиката иначе ;) благодаря ^^

 

Хард-рок изрода, действам как да не действам, мерси че намина :o

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен много ми хареса, естествено и музикално :bravo::o . Продължавай все така, нещо много хубаво може да излезе. Иначе, с този запис ми е трудно да слушам детайли по интонацията ( а аз от друго май не разбирам, що се отнася до пеене), но мисля, че е също е много добре. Надявам се скоро да чуем още от теб, по възможност, по добре записано.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:) Не ги слушай какво ти говорят, прави си го с видео и това е. Ако някой се оплаква какво правиш докато пееш или нещо подобно - да не гледа клипчето, егати. :)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.