Jump to content
Българският форум за музиканти

Sheky And The Bloodrain


Recommended Posts

Китаристите нещо взеха да се плашат - басът се чува добре => трябва да се направи нещо по въпроса! ;) Съжалявам не се сдържах :)

А песента е 6 точки, идеята е по-важна от саунда по принцип, поне за мен. Така че :P

 

Поздрави и със здраве!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 46
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

^ да прав си ,но идеята вече е готова ,сега остава саунда да се натъкми и парчето ще е готово (като се добавят и вокалите ,де ,но говорим за музиката)

 

аз не се плаша ,понеже не съм китаристка ,така че моето мнение е напълно безпристрастно :)

:):thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...
Отговорено (Редактирано)

Хилоу отново пийпъл :)

Понеже от вчера групата си има и майспейс вече,решихме да качим немастерираната версия на целия албум.

Така че Enjoy и искрено се надяваме нашето отроче да ви хареса.Пак казвам,това не е финалната версия на албума,песните не са мастерирани и има още съвсем малко играчка по микса.Благодаря за вниманието Rock on... :greenball:

 

P.S.Забравих да добавя,че на профила може да видите и артуърка за обложката на албума...

Редактирано от Smokejack
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре е :oops: Китарите и баса ми харесват. Барабаните звучат добре, макар и малко сурови и груби според мен. Не съм фен на стила, но мисля, че музиката е на ниво. Обаче този акцент лично мен ме дразни. За жалост е масово явление и досега не съм чувал за вокалист, който да се е занимавал с корективна фонетика. Всъщност възможно е някой от малцината вокалисти с добро произношение да са минали през това, но както и да е, да не навлизам в off topic.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво, смазващи китари, после на смесването като им оправите панорамите и да натопорчите хубаво барабаните особенно снеъра. А иначе кажи нещо за барабаните : модел, чинели, микрофони, Екюта, копресори и т.н.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Ами барабаните са Mapex Pro M,чинелите са основно Paiste 2002,доколкото си спомням това беше серията,но има малка вероятност да бъркам.За микрофони и екюта трябва да питам в момента ще ти отговоря наизуст.Виж ако те интересува нещо за китарите мисля,че мога да споделя всичко без да пропусна някой детайл.

Редактирано от Smokejack
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Парчето определено е много яко и откъм идея и от към изсвирване....Много ще ми е интересно да се чуят и вокалите,но се надявам че като е готово и това ще стане;):):wacko::P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хехе тенкю Katsko :P

 

@Jordan69 Мен,качили сме целия албум с вокалите,не знам как си чул парчетата без вокали,но ще сложа линка с профила още веднъж за да можеш да ги чуеш

 

http://www.myspace.com/shekythebloodrain

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...ам аз подобни неща очаквах от вас.Поздравления!

...ако минавате през КДК Хасково ми се обадете - поне една кола хора ще докарам :P

успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

http://www.4shared.com/file/131354087/7ccd..._is_healer.html

 

Ново включване от нас,това е една баладка,която снощи Шеката изпя и решихме да споделим със света преди да бъде миксирана и мастерирана.Вокалите са доста силни,но това е поради горепосочените наши действия или бездействия?!?!? :thumbs_up: Мале к'ви глупости написах...

Еми,който иска нека сподели дали му харесва или не.Благодарим предварително на всички за отделеното внимание...наздраве :greenangel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Охо,много ми е драго!!!Ще има промо разбира се,но първо трябва да го завършим тоя пуст албум(още малко остана).

Хайде да се видим скоро,че много време стана и винаги ще намерим какво да полеем... :icon_shithappens:

Редактирано от Smokejack
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.